کد خبر: 70079

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۴:۰۳

مسابقات قهرمانی نجات غریق گیلان برگزار شد

مسابقات نجات غریق گیلان با حضور ناجیان غریق سراسر استان برگزار شد و نفرات برتر به عضویت تیم منتخب گیلان درآمدند.   به گزارش املش ما ، رئیس هیات نجات غریق گیلان غروب یکشنبه درحاشیه برگزاری این دوره از مسابقات به خبرنگار ایرنا گفت: این دوره از مسابقات به دلیل نزدیک بودن زمان برگزاری مسابقات کشوری […]

مسابقات نجات غریق گیلان با حضور ناجیان غریق سراسر استان برگزار شد و نفرات برتر به عضویت تیم منتخب گیلان درآمدند.

 

غریق نجات در گیلانبه گزارش املش ما ، رئیس هیات نجات غریق گیلان غروب یکشنبه درحاشیه برگزاری این دوره از مسابقات به خبرنگار ایرنا گفت: این دوره از مسابقات به دلیل نزدیک بودن زمان برگزاری مسابقات کشوری به میزبانی گیلان انجام شده است.
سیروس صداقت کیش افزود: شرکت کنندگان در این دوره از مسابقات از ناجیان غریق منتخب شهرستان ها بوده و رده های اول تا سوم، به تیم منتخب گیلان خواهند پیوست.
وی یادآور شد : نفرات چهارم و پنجم این دوره از رقابت ها نیز درصورت آمادگی بالا در تیم منتخب گیلان به کار گرفته می شوند.
در این دوره از مسابقات در رشته شنا ۱۰۰ متر کرال سینه مهدی مصطفوی از آستانه اشرفیه، علیرضا هرمزی از رشت و کامیاب از بندرانزلی به ترتیب عنوان های اول تا سوم را از آن خود کردند.
همچنین در رشته شنا ۲۰۰ متر با مانع امیرمحمد بایرامی از انزلی نفر اول، علی حسین زاده از آستانه اشرفیه نفر دوم و پدرام توحیدی از رشت نیز به مقام سوم دست یافتند.
در مرحله پرچم احسان حسین نژاد از رشت رتبه اول، فرزین بلوک باشی از بندرانزلی دوم و مرتضی حاجی زاده از بندرانزلی نیز رتبه سوم را از آن خود کردند.
در رشته دوی ۹۰متر نیز احسان حسین نژاد از رشت اول، مرتضی حاجی زاده از انزلی دوم و سیدقاسم آقایی زاده از انزلی سوم شدند.
در دوی چهار در ۹۰متر امدادی نیز تیم های بندرانزلی و رشت به ترتیب اول و دوم شدند.
مسابقات نجات غریق گیلان با شرکت شش تیم از شهرهای بندرانزلی، رشت، آستانه اشرفیه، کیاشهر، املش و آستارا برگزار شد و شرکت کنندگان برای حضور در تیم منتخب گیلان به رقابت بایکدیگر پرداختند.
بندرانزلی در ۴۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع است.

مسابقات غریق نجات گیلان3 مسابقات غریق نجات گیلان2 مسابقات غریق نجات گیلان1 مسابقات غریق نجات گیلان

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد