کد خبر: 70051

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۷:۰۰

عملیات تثبیت بستر و روسازی محور دهستانهای سمام و کجید آغاز شد

فاز اول پروژه محور روستایی دهستان های سمام و کجید که سال گذشته آغاز شده بود به طول ۱۴ کیلومتر با اعتباری بالغ بر ۱۴۱ میلیارد ریال در حال انجام است.   به گزارش خبرنگار املش ما ، یونس محمودی  ضمن برشمردن نقش و جایگاه راه های روستایی در تمشیت و تسهیل امور روستاییان گفت : […]

فاز اول پروژه محور روستایی دهستان های سمام و کجید که سال گذشته آغاز شده بود به طول ۱۴ کیلومتر با اعتباری بالغ بر ۱۴۱ میلیارد ریال در حال انجام است.

 

راهبه گزارش خبرنگار املش ما ، یونس محمودی  ضمن برشمردن نقش و جایگاه راه های روستایی در تمشیت و تسهیل امور روستاییان گفت : راه روستایی محور توسعه و از بنیادی ترین مراحل رشد و بالندگی جایگاه روستاها میباشد.

 

فرماندار املش افزود: یکی از پروژه هایی که در این راستا در حال انجام است محور روستایی دهستان های سمام و کجید می باشد که در فاز اول از گرماور به سیاه خلک در حال اجرا می باشد.

 

وی با بیان اینکه قرار داد این پروژه در آذرماه سال گذشته منعقد شد ، ادامه داد: و همچنین عملیات تجهیز کارگاه توسط پیمانکار مذکور در دیماه سال قبل انجام شده بود اما بدلیل عدم تأمین سیمان توسط کارخانه سبز دیلمان عملیات اجرایی آن متوقف گردید.

 

محمودی خاطرنشان کرد : با پیگیری های صورت گرفته ادامه پروژه از هفته دولت سالجاری آغاز شده و هم اکنون پیمانکار در حال انجام عملیات پروژه مذکور است.

 

به گزارش خبرنگارما ، فاز اول این پروژه به طول ۱۴ کیلومتر با اعتباری بالغ بر ۱۴۱ میلیارد ریال انجام خواهد شد.

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد