کد خبر: 69921

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۰۴ - ۳:۴۵

کارگاه آموزشی امدادنجات برای مدیران شهرستان املش برگزار شد+تصاویر

صبح چهارشنبه به مناسبت هفته دولت کارگاه آموزشی امداد و نجات برای مدیران و معاونین ادارات شهرستان با حضور معاون فرماندار در سالن فرمانداری برگزار گردید.   به گزارش خبرنگار املش ما، به مناسبت هفته دولت صبح چهارشنبه کارگاه آموزشی امداد و نجات برای مدیران و معاونین ادارات شهرستان با حضور معاون فرماندار در سالن فرمانداری برگزار گردید. […]

صبح چهارشنبه به مناسبت هفته دولت کارگاه آموزشی امداد و نجات برای مدیران و معاونین ادارات شهرستان با حضور معاون فرماندار در سالن فرمانداری برگزار گردید.

 

به گزارش خبرنگار املش ما، به مناسبت هفته دولت صبح چهارشنبه کارگاه آموزشی امداد و نجات برای مدیران و معاونین ادارات شهرستان با حضور معاون فرماندار در سالن فرمانداری برگزار گردید.

 

رئیس هلال احمر املش در حاشیه این برنامه آموزشی به خبرنگار ما گفت: هدف از برگزاری ارائه  آموزش های عمومی امداد گسترش آموزش های امدادی و تحقق شعار هرخانواده ایرانی یک امدادگر داشته باشیم.

 

اکرم پاکزاد  افزود: بافراگیری این آموزش ها در هنگام سوانح بتوانیم از خود و خانواده و همکاران و اطرافیان مراقبت کرده باشیم و آثار منفی حوادث را به حداقل برسانیم.

آموزش امداد مدیران املش آموزش امداد مدیران املش1 آموزش امداد مدیران املش2

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد