کد خبر: 69918

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۰۳ - ۵:۰۲

آسفالت بالغ بر ۴۵ درصد از راه‌های روستایی املش

رئیس اداره راه و شهرسازی املش گفت: ۴۵٫۰۸ درصد از راه‌های روستایی املش آسفالته است. به گزارش املش ما ، ایرج رضایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در املش با اشاره به فعالیت‌های این اداره از سال گذشته تاکنون اظهار کرد: در املش ۳۶۷ کیلومتر راه وجود دارد که از این مقدار ۳۴۹ کیلومتر […]

رئیس اداره راه و شهرسازی املش گفت: ۴۵٫۰۸ درصد از راه‌های روستایی املش آسفالته است.

راهبه گزارش املش ما ، ایرج رضایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در املش با اشاره به فعالیت‌های این اداره از سال گذشته تاکنون اظهار کرد: در املش ۳۶۷ کیلومتر راه وجود دارد که از این مقدار ۳۴۹ کیلومتر راه روستایی است.

وی افزود: از مجموع راه روستایی شهرستان املش، ۱۵۸٫۴ کیلومتر معادل ۴۵٫۰۸ درصد از نعمت آسفالت بهره‌مند هستند.

رئیس اداره راه وشهرسازی املش تصریح کرد: ۸۵٫۴ کیلومتر راه روستایی این شهرستان شوسه بوده و بقیه راه‌های دسترسی روستایی است.

وی با اشاره به فعالیت بخش راه‌سازی و بهسازی آسفالت راه‌های املش گفت: ۱۴ پروژه راه روستایی به طول حدود ۲۰ کیلومتر شامل آسفالت، روکش آسفالت، احداث دیوار حفاظتی به طول ۳۵ متر با اعتباری بالغ بر سه میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان اجرایی شده است.

رئیس اداره راه و شهرسازی املش افزود: این روستاها شامل آسفالت روستای «خرشتم»، «چمنستان»، «سورکوه»، «گیل کلایه»، «پیله‌باغ»، «لرداسرا»،«هلوسرا»، «جیرگوابر»، «جمشید آباد»، «سور شفیع لات»، «استاد کلایه»، «شبخوس پهلو» و «سفید داربن» است.

وی به فعالیت بخش راهداری املش با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان اشاره کرد و گفت: شن‌ریزی شانه و بستر راه‌ها، تسطیح راه‌های شنی و شانه راه، ریزش‌برداری، خاک‌برداری، لایروبی و تسطیح بستر رودخانه‌ها، گابیون‌بندی و لکه‌گیری آسفالت انجام شده است.

رضایی برف‌روبی و نمک‌پاشی، نظافت و تنظیم حاشیه جداول، نیوجرسی‌ها، بازسازی خرده پل‌ها، رنگ‌آمیزی سرعت‌گیرها، تهیه و نصب علائم ایمنی، تابلوهای اطلاعاتی، خط کشی راه‌ها و … را از دیگر فعالیت‌های اداره راه و شهرسازی املش در بخش راهداری برشمرد.

وی خاطرنشان کرد: اعتبارات راه روستایی و احداث دیوار از محل حوادث و بقیه آسفالت‌ها از محل تفاهمنامه‌ استانی تأمین می‌شود.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد