کد خبر: 69915

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۰۳ - ۵:۰۰

امید و نشاط بخشی در جامعه، از رویکردهای دولت است

فرماندار شهرستان املش گفت: امید و نشاط بخشی در جامعه، از مهمترین رویکردهای دولت تدبیر و امید است.   به گزارش املش ما،  یونس محمودی روز سه شنبه در آغازین روز از هفته دولت در مراسم گلباران شهدای گمنام در پارک گلستان املش بیان کرد: آرمان های شهدای ما با آرمان های امام راحل و […]

فرماندار شهرستان املش گفت: امید و نشاط بخشی در جامعه، از مهمترین رویکردهای دولت تدبیر و امید است.

 

محمودیبه گزارش املش ما،  یونس محمودی روز سه شنبه در آغازین روز از هفته دولت در مراسم گلباران شهدای گمنام در پارک گلستان املش بیان کرد: آرمان های شهدای ما با آرمان های امام راحل و اندیشه های مقام معظم رهبری تفکیک ناپذیرند و این رشادت ها و شهادت ها ، موجب تثبیت انقلاب و نظام شده است.
وی ادامه داد: این هفته برای دولتمردان و دستگاه های اجرایی، فرصت مغتنمی است تا همسو با ملت ایران، با شهدا میثاق مجدد بسته و همچون پروانه ای، گرد این شمع های نورانی بگردند.
فرماندار املش همچنین در دیدار مسئولان این شهرستان با امام جمعه املش گفت: همه دستاوردهای نظام و انقلاب اسلامی، با هدایت و رهبری امام راحل و مقام معظم رهبری شکل گرفته است.
محمودی پرده برداری از قرارگاه فرهنگی شهرستان املش در اولین روز از هفته دولت را از کارهای نیک عنوان کرد و افزود: امیدبخشی، فرح بخشی و نشاط بخشی از مهمترین خصایص دولت است.
وی یادآور شد: در هفته دولت امسال ۶۷ پروژه در قالب عمران شهری، آبزی پروری، آسفالت راه های روستایی، گازرسانی به ۱۲روستا، مسکن مددجویی و … با صرف اعتباری معادل ۱۳۰ میلیارد ریال به بهره برداری خواهد رسید.
حجت الاسلام تقی روحانی امام جمعه املش نیز در این دیدار ، این ایام را فرصتی طلایی برای ارائه گزارش به مردم دانست و گفت: مردم با ارائه گزارش مسئولان، می فهمند که آنها در راه رونق و عزت بخشی به نظام گام برمی دارند.
وی به مسئولان توصیه کرد که مردمی بودن، ارائه آمار درست، متوجه نفوذ دشمن بودن، اهمیت دادن به برنامه های فرهنگی و دوندگی های بی امان در راه خدمت به مردم را سرلوحه کارهای خویش قرار دهند.
شهرستان املش در ۷۰ کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع است.
دوم تا هشتم شهریورماه، به عنوان هفته دولت نام گذاری شده است. هفته دولت امسال با شعار اقدام و عمل، ملت – دولت؛ امیدوار و استوار برگزار می شود./ایرنا

ارسال دیدگاه

کسب درآمد