کد خبر: 69802

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۵/۲۹ - ۱۶:۱۵

هفته دولت فرصت طلایی برای ارائه گزارش خدمات نظام است

امام جمعه شهرستان املش گفت: متاسفانه این روزها عده ای در حال تخریب دولت هستند، این گروه بدانند این عملکرد آنها ، خلاف مشی رهبر معظم انقلاب و محکوم است. به گزارش املش ما حجت الاسلام و المسلمین تقی روحانی در خطبه های نماز جمعه این هفته املش بیان داشت: اگرعده ای انتقادات سازنده به دولت […]

امام جمعه شهرستان املش گفت: متاسفانه این روزها عده ای در حال تخریب دولت هستند، این گروه بدانند این عملکرد آنها ، خلاف مشی رهبر معظم انقلاب و محکوم است.

امام-جمعه-املش1به گزارش املش ما حجت الاسلام و المسلمین تقی روحانی در خطبه های نماز جمعه این هفته املش بیان داشت: اگرعده ای انتقادات سازنده به دولت دارند، خوب است و باید بیان شود اما برای رسیدن به هدف های سیاسی خود، نباید با تخریب کردن، رفتاری خلاف اخلاق اسلامی انجام دهند.
وی با اشاره به فرارسیدن هفته دولت افزود: هفته دولت فرصت مناسب و طلایی برای دولتمردان بمنظور ارائه گزارش به مردم است لذا درهمین راستا در هفته دولت در شهرستان املش، ۶۷پروژه عمرانی و فرهنگی با اعتباری بالغ بر ۱۳۰ میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.
امام جمعه املش همچنین با اشاره به فرارسیدن روز جهانی مساجد گفت: جامعه امروزی به نقش مساجد توجه بسیاری دارد چون انقلاب ما از مساجد شروع شد.
وی با انتقاد و ابراز تاسف از عده ای که به نام اسلام درحال تخریب یا به آتش کشیدن مساجد هستند، افزود: گروه های تکفیری و سلفی متاسفانه در جهان امروزی درحال تخریب یا به آتش کشیدن مساجد هستند که این مطلب حاکی ازآن است که جهان استکبار فهمیده که منشا حرکت های اسلامی از مساجد است.
وی اضافه کرد: ما اینگونه حرکت های خصمانه دشمن علیه اسلام را محکوم می کنیم./ایرنا
ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد