کد خبر: 69789

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۵/۲۸ - ۱۴:۲۹

امانی: روزی که به کشور وارد شدم بسیار غریب بودم / حتی پدرم مرا نشناخت

پیش از ظهر سه شنبه ۲۶ مردادماه همزمان با سالروز ورود آزادگان به کشور ، از ولی الله امانی تنها آزاده فرهنگی بخش کلاچای تجلیل شد. به گزارش املش ما ، به نقل از رودسری ها ، پیش از ظهر سه شنبه ۲۶ مردادماه همزمان با سالروز ورود آزادگان به کشور ، از ولی الله امانی […]

پیش از ظهر سه شنبه ۲۶ مردادماه همزمان با سالروز ورود آزادگان به کشور ، از ولی الله امانی تنها آزاده فرهنگی بخش کلاچای تجلیل شد.

مراسم-تجلیل-از-آزاده-فرهنگی-کلاچایبه گزارش املش ما ، به نقل از رودسری ها ، پیش از ظهر سه شنبه ۲۶ مردادماه همزمان با سالروز ورود آزادگان به کشور ، از ولی الله امانی تنها آزاده فرهنگی بخش کلاچای تجلیل شد.

امانی در این مراسم از خاطرات ورود خود به کشور گفت و اظهار داشت: کاروان آزادگان در چندین مرحله به کشور وارد شدند و خانواده ام در تمام مراحل ورود به پیشواز آمده بودند ولی در هیچ کدام از ورود اولیه کاروان آزادگان حضور نداشتم.

این آزاده هشت سال دفاع مقدس گفت: در روز ورود به میهن اسلامی بسیار غریب بودم زیرا که خانواده ام آن روز برخلاف تمام مراحل ورود آزادگان به پیشوازم نیامده بود و وقتی به خانه مان در رحیم آباد برگشتم حتی پدرم مرا نشناخت.

وی که جانباز ۳۰ در صد نیز می باشد ، ادامه داد : در عملیات مرصاد به اسارت بعثی ها در آمدم و ۳ سال روزهای سختی برمن گذشت.

به گزارش خبرنگارما ، در پایان این مراسم از این جانباز آزاده توسط مدیریت آموزش و پرورش کلاچای تجلیل به عمل آمد.

 

برچسب‌ها, ,
ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد