کد خبر: 69785

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۵/۲۸ - ۵:۵۳

توجه ویژه به تولید و اشتغال/ هفته دولت نباید بستر افتتاح پروژه های نیمه تمام باشد

نماینده مردم رودسر و املش با اشاره به افتتاح پروژه ها در هفته دولت، گفت:هفته دولت نباید بستر افتتاح و بهره برداری از پروژه های نیمه تمام باشد به گزارش املش ما ، اسدالله عباسی  در آستانه هفته دولت، اظهار کرد: عرف افتتاح ها در هفته دولت بر روی پروژه های عمرانی در سراسر کشور […]

نماینده مردم رودسر و املش با اشاره به افتتاح پروژه ها در هفته دولت، گفت:هفته دولت نباید بستر افتتاح و بهره برداری از پروژه های نیمه تمام باشد

عباسی نماز جمعه املش روز قدس (1)به گزارش املش ما ، اسدالله عباسی  در آستانه هفته دولت، اظهار کرد: عرف افتتاح ها در هفته دولت بر روی پروژه های عمرانی در سراسر کشور است.

وی با تاکید بر اینکه مدیران اجرایی این پروژه ها را که از مطالبات مردم بوده به مرز افتتاح و بهره برداری رسانده اند، اضافه کرد: آب رسانی، راه سازی و اشتغال زایی با بهره برداری از کارخانه های جدید از برنامه های هفته دولت است.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس با اشاره به این نکته که افتتاح پروژه ها در هفته دولت حرکت نمادین برای تصویر سازی زحمات دولت است، افزود: بخشی از انتظارات مردم در هفته دولت مرتفع می شود.

عباسی با بیان این نکته که باید پروژه هایی در هفته دولت افتتاح شود که ۱۰۰درصد تکمیل شده باشند، ابراز کرد: هفته دولت نباید بستر افتتاح پروژه های نیمه تمام باشد به طور مثال پروژه هایی که سه فاز آنها تکمیل شده و یک فاز آن باقیمانده است.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس تاکید کرد: افتتاح این پروژه ها باعث نارضایتی مردم می شود و خوشحالی آنها را در پی نخواهد داشت.

عباسی با بیان اینکه باید به بحث تولید و اشتغال نگاه خاص و ویژه ای داشت، ادامه داد: هر چه قدر این حوزه را مورد حمایت قرار داده و جذب سرمایه کنیم باز هم کم است و در هفته دولت و در دهه مبارک فجر باید نگاه خاصی به افتتاح این جنس پروژه ها داشت./کاسپین

ارسال دیدگاه

کسب درآمد