کد خبر: 69767

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۵/۲۸ - ۵:۳۸

کاهش ۴۹ درصدی جرایم اجتماعی در املش

فرماندار املش از کاهش ۴۹ درصدی جرایم اجتماعی مانند طلاق و اعتیاد در این شهرستان خبر داد. به گزارش املش ما ، یونس محمودی صبح امروز در جمع مدیران این شهرستان کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه را نیازمند عزم جدی دانست و اظهار کرد: برای جلوگیری از گسترش آن نیازمند برنامه‌ریزی منسجم و کارشناسی هستیم. […]

فرماندار املش از کاهش ۴۹ درصدی جرایم اجتماعی مانند طلاق و اعتیاد در این شهرستان خبر داد.

یونس محمودیبه گزارش املش ما ، یونس محمودی صبح امروز در جمع مدیران این شهرستان کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه را نیازمند عزم جدی دانست و اظهار کرد: برای جلوگیری از گسترش آن نیازمند برنامه‌ریزی منسجم و کارشناسی هستیم.

وی اعتیاد را یکی از مهم‌ترین معضلات اجتماعی دانست که موجب تزلزل کانون گرم خانواده‌ها و در نهایت از هم پاشیدگی آن و طلاق می‌شود.

فرماندار املش با اشاره به اینکه بیکاری نقش مهمی در ریشه معضلات اجتماعی مانند اعتیاد دارد، تصریح کرد: ارزان‌ترین روش برای جلوگیری از معضلات اجتماعی پیشگیری است.

وی با تأکید بر اهمیت امر آموزش و آگاه‌سازی خانواده‌ها به ویژه جوانان در پیشگیری از بروز آسیب‌های اجتماعی گفت: با گسترش بصیرت دینی، ترویج برنامه‌های فرهنگی و قرآنی در جامعه می‌توان گام‌های موثری در راستای کاهش جرایم اجتماعی برداشت.

محمودی از تشکیل مشاوره‌های متعدد برای کاهش آسیب‌های اجتماعی در زمینه ازدواج، اعتیاد و … در کانون معصومیه املش خبر داد و افزود: امیدواریم با همدلی و همکاری تمام مردم و دستگاه‌های اجرایی موانع را برطرف کنیم.

وی به کاهش ۴۹ درصدی جرایم اجتماعی در املش نسبت به سال گذشته اشاره کرد و یادآور شد: املش به دلیل داشتن مردمانی معتقد و مذهبی نخستین شهرستان گیلان در بخش کاهش جرایم است.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد