کد خبر: 69756

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۵/۲۷ - ۱۵:۵۷

ایکاش رئیس آب روستایی املش در این روستا زندگی می کرد!

اهالی روستای چماقستان املش دو سالیست با مشکل آب شرب مواجه اند و برخی روزها آب شرب شان گل آلود است و  روزهای دیگر همراه شن وماسه می آید.   به گزارش خبرنگار املش ما ، روستای چماقستان  که چندسالی است نام آن به چمنستان تغییر یافته یکی از روستاهای شهرستان املش میباشد. این روستا به دلیل […]

اهالی روستای چماقستان املش دو سالیست با مشکل آب شرب مواجه اند و برخی روزها آب شرب شان گل آلود است و  روزهای دیگر همراه شن وماسه می آید.

 

به گزارش خبرنگار املش ما ، روستای چماقستان  که چندسالی است نام آن به چمنستان تغییر یافته یکی از روستاهای شهرستان املش میباشد. این روستا به دلیل اینکه از جاذبه های طبیعی همچون رودخانه شلمان رود از یک طرف،باغات چای و مزارع از طرفی دیگر برخودارمیباشد بسیار چشم نواز است.

 

اما اهالی روستا دو سالیست با مشکل آب شرب مواجه اند و برخی روزها آب شرب شان گل آلود است و روزهای دیگر همراه شن و ماسه می باشد.

 

یکی از اهالی می گفت: مسئولین قول دادند رسیدگی کنند ولی فقط در حد قول مانده است . مردم از بی کیفیتی آب شرب به تنگ آمده اند وضع اقتصادی اهالی خوب نیست و نمی توانند آب معدنی بخرند.

 

وی ادامه داد :  سرویس های بهداشتی ،حمام و سینگ های ظرفشویی به حدی رسیده که برخی از اهالی مجبورا هرچند روز یکبار جرم زدایی کنند.

 

وی می گفت: ایکاش رئیس آب روستایی املش در این روستا زندگی می کرد! و می دید که چقدر سخت است آب شرب گل آلود مصرف کرد.

 

پیش از این در خردادماه سال جاری خبری از آب شرب این روستا در این رسانه منتشر شده بود(+)

آب شرب چماقستان آب شرب چماقستان3 آب شرب چماقستان2 آب شرب چماقستان1

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد