کد خبر: 69673

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۵/۲۵ - ۱۴:۲۴

مراسم تجلیل از خبرنگاران در شهرداری املش برگزار شد +گزارش تصویری

مراسم  تجلیل از خبرنگاران در  شهرداری املش با حضور فعالین این عرصه برگزار شد.   به گزارش خبرنگار املش ما ، شهردار املش در مراسم تجلیل از خبرنگاران این شهرستان با گرامیداشت ۱۷ مرداد و روز خبرنگار اظهار کرد: خبرنگاران تلاش گران بی ادعایی هستند که در عرصه خبر و آگاهی بخشی جامعه تلاش می کنند. […]

مراسم  تجلیل از خبرنگاران در  شهرداری املش با حضور فعالین این عرصه برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار املش ما ، شهردار املش در مراسم تجلیل از خبرنگاران این شهرستان با گرامیداشت ۱۷ مرداد و روز خبرنگار اظهار کرد: خبرنگاران تلاش گران بی ادعایی هستند که در عرصه خبر و آگاهی بخشی جامعه تلاش می کنند.

بابک ریحانی با اشاره به اینکه پدر بزرگوارشان از خبرنگاران روزنامه اطلاعات بودند،افزود: باید جایگاه و شان خبرنگاران حفظ و این قشر زحمت کش را همیشه مورد توجه و تقدیر قرار داد.

وی نقش خبرنگاران را در جامعه مهم خواند و تصریح کرد:خبرنگاری و تلاش در عرصه اطلاع رسانی رسالت بزرگی است که بر دوش کسانی قرار می گیرد که نسبت به مردم جامعه احساس مسئولیت می کنند.

شهردار املش با بیان اینکه انتخاب رویدادها از جهان واقعی و انتقال آن به جهان رسانه ای روندی است که خبر از آن متولد می شود،افزود:بیان حقایق،شجاعت،امانت داری و بالا بردن آستانه صبر و تحمل از خصیصه های بارز خبرنگار است و باید حرمت قلم و صاحب قلم حفظ شود.

امام جمعه موقت املش در ادامه این مراسم اظهار کرد:کار جهادی که در شهر املش انجام شده مانند آسفالت حاکی از عمران و آبادانی است که جا دارد از زحمات بی دریغ شهردار و شورای اسلامی این شهر قدردانی کنیم.

حجت الاسلام علیپور کار خبرنگاران را همانند کار روحانیون تبلیغی و ارشادی دانست و افزود: خبرنگاران باید تلاش کنند اخبار را به شکل درست و بدون وابستگی به جناح و گرایشی منتشر کنند.

وی وظیفه خبرنگاران را مطالبه گری دانست و افزود:خبرنگاران می توانند خواسته های مردم را به مسئولان منتقل و مشکلات جامعه را حل نمایند.

رئیس شورای اسلامی شهر املش در مراسم مذکور با تبریک روز خبرنگار و گرامیداشت یاد و خاطره خبرنگار شهید محمود صارمی که در سال ۷۷ توسط طالبان در افغانستان به شهادت رسید،اظهار کرد: خبرنگاران می توانند در کنار انعکاس اخبار وضعیت را تحلیل و نقد منصفانه داشته باشند.

جانعلی پور،خبرنگار را پل ارتباطی بین مردم و مسئولان برای بیان مسایل و مشکلات خواند و افزود: خبرنگار می تواند با نوع خبر خود جامعه را در مسیر درست و حتی غلط سوق دهد.

کریمی عضو شورای اسلامی شهر املش در ادامه این مراسم با تقدیر از فعالان عرصه خبر گفت:نقد و بررسی اخبار و درج اخبار درست و صحیح از وظایف خبرنگاران است.

باقری عضو دیگر شورای اسلامی شهر املش با گرامیداشت روز خبرنگار اظهار کرد:روز خبرنگار بهترین فرصت است برای ارج نهادن به قشر زحمت کش جامعه که وظیفه اطلاع رسانی را به عهده دارند.

تجلیل از خبرنگاران شهرداری املش (1) تجلیل از خبرنگاران شهرداری املش (2) تجلیل از خبرنگاران شهرداری املش (3) تجلیل از خبرنگاران شهرداری املش (4) تجلیل از خبرنگاران شهرداری املش (5) تجلیل از خبرنگاران شهرداری املش (6) تجلیل از خبرنگاران شهرداری املش (7) تجلیل از خبرنگاران شهرداری املش (8) تجلیل از خبرنگاران شهرداری املش (9) تجلیل از خبرنگاران شهرداری املش (10)

ارسال دیدگاه

کسب درآمد