کد خبر: 69638

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۵/۲۵ - ۳:۱۰

بازدید میدانی فرماندار املش از گازرسانی به روستای شیه +گزارش تصویری

پروژه گازرسانی به ییلاقات املش که از مسیر دیلمان آغاز شده به روستای شیه رسیده است . به همین جهت فرماندار املش بهمراه تعدادی از مدیران به این روستا سفر نمود. به گزارش خبرنگار املش ما ، روز گذشته یونس محمودی فرماندار املش بهمراه تعدادی از مدیران محلی به روستای شیئه از توابع رانکوه سفر […]

پروژه گازرسانی به ییلاقات املش که از مسیر دیلمان آغاز شده به روستای شیه رسیده است . به همین جهت فرماندار املش بهمراه تعدادی از مدیران به این روستا سفر نمود.

به گزارش خبرنگار املش ما ، روز گذشته یونس محمودی فرماندار املش بهمراه تعدادی از مدیران محلی به روستای شیئه از توابع رانکوه سفر نمود و از روند گازرسانی به روستاهای ییلاقی املش مطلع شد.

 

همچنین در مراسم ترحیم یکی از جوانان روستای مربو که ۷ عضو بدنش اهدا شده بود شرکت نمود و سپس به دیدار خانواده شهید ابراهیمی رفت.

 

 

به گزارش خبرنگارما، گازرسانی از ابتدای سال ۹۵ به ۱۱ روستای جلگه ای و یک روستای ییلاقی شهرستان املش با اعتبار ۲۰ میلیارد ریالی آغاز شده و تا قبل از فصل سرما پایان خواهد یافت.

بازدید فرماندار از پاسگاه کجید شرکت در مراسم جوان مربو1 شرکت در مراسم جوان مربو دیدار با خانواده شهید ابراهیمی بازدید فرماندار املش از گازرسانی شیعه5 بازدید فرماندار املش از گازرسانی شیعه4 بازدید فرماندار املش از گازرسانی شیعه3 بازدید فرماندار املش از گازرسانی شیعه2 بازدید فرماندار املش از گازرسانی شیعه1 بازدید فرماندار املش از گازرسانی شیعه

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد