کد خبر: 69633

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۵/۲۵ - ۲:۵۲

محمدی پور:تعامل با شهرداری ها موجب نشرفرهنگ کتاب خوانی می شود

مدیر کل کتابخانه های عمومی استان گیلان به املش سفر کرده بود با شهردار املش دیدار نمود. به گزارش خبرنگار املش ما ، محمدی پور در دیدار با شهردار املش اظهارداشت : تعامل با شهرداری ها موجب نشرفرهنگ کتاب خوانی می شود که شهرداری املش در این مقوله همواره پیشرو بوده است.   مدیرکل کتابخانه […]

مدیر کل کتابخانه های عمومی استان گیلان به املش سفر کرده بود با شهردار املش دیدار نمود.

دیدار شهردار املش و مدیرکل کتابخانه هابه گزارش خبرنگار املش ما ، محمدی پور در دیدار با شهردار املش اظهارداشت : تعامل با شهرداری ها موجب نشرفرهنگ کتاب خوانی می شود که شهرداری املش در این مقوله همواره پیشرو بوده است.

 

مدیرکل کتابخانه های استان گیلان افزود: شهر املش در چندسال اخیر توسعه چشمگیری داشته است که قابل تقدیر از شهردار این شهر دارد.

 

وی همچنین از پرداخت سهم ۵ درصد شهرداری به نهاد کتابخانه ها تقدیر نمود و گفت: امیدوارم با کمک و همفکری بتوانیم ارزش کتاب و کتابخوانی را در جامعه توسعه دهیم .

 

بابک ریحانی شهردار املش در این دیدار با بیان اینکه خودش در خانواده فرهنگی رشد نموده ، اظهار نمود: فرهنگ و توسعه آن همواره برایم مهم و ارزشمند است و از زمانی که مسئولیت مجموعه شهرداری را برعهده گرفتم سعی نمودم برای فرهنگ این شهر نیز قدم مثبتی بردارم.

 

به گزارش خبرنگارما ، در این دیدار علوی رئیس کتابخانه های املش مدیرکل را همراهی می نمود.

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد