کد خبر: 69623

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۵/۲۴ - ۱۹:۵۴

خبرنگاران سنگ زیرین آسیاب هستند که دغدغه جامعه را منتقل می کنند

پیش از ظهر امروز ، مراسم تجلیل از خبرنگاران فعال شهرستان املش در اداره آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد.   به گزارش خبرنگار املش ما ، رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان املش با تبریک روز خبرنگار و ایام دهه کرامت اظهار داشت:خبرنگاران سنگ زیرین آسیاب هستند، واقعیت های سیاسی اجتماعی و فرهنگی را منتقل میکنند و ما […]

پیش از ظهر امروز ، مراسم تجلیل از خبرنگاران فعال شهرستان املش در اداره آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار املش ما ، رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان املش با تبریک روز خبرنگار و ایام دهه کرامت اظهار داشت:خبرنگاران سنگ زیرین آسیاب هستند، واقعیت های سیاسی اجتماعی و فرهنگی را منتقل میکنند و ما باید از این قشر زحمت کش و نخبه حمایت کنیم و خوب است با هم همدلی داشته باشیم و دغدغه های جامعه را منتقل کنید.رمضانی

صفری گفت : آموزش و پرورش به فرهنگ سازی درست نیاز دارد و تحکم در آن کارساز نیست و ابزار و وسایل فرهنگ سازی صمیمیت و دوستی توأم با همگرایی که باعث مقبولیت و محبویت هم میشود است.

وی افزود : آموزش و پرورش منبع سرشار نیروی انسانی است و میتواند موجب پیشرفت جامعه باشد اگر نگاه عاقلانه و عالمانه به آن داشته باشیم و این امر موجب ثبات میشود چراکه سیاست ما مقوله اعتماد سازی و تربیت نگرش ها است.

رئیس آموزش و پرورش خاطر نشان کرد : خدمت در املش به  زعم من جهاد مقدس است چرا که برخی مناطق درمحرومیت به سر می برندو یادمان نرود املش برای گذران دوره کارورزی نیست به مسئولینی خادم نیازمند است.اگرمسئولین یک روز هم مسئولیت داشته باشند نباید از آن کم بگذارند چرا که فرصت کم است و باید قدر این خدمت گذاری را دانست.

صفری ادامه داد : ما پیگیر ایجاد مدرسه متوسطه اول در روستای موسی کلایه رانکوه هستیم و امسال آن را به بهره برداری میرسانیم، در ییلاقات ما هیچ مدرسه دخترانه ای وجود ندارد و این جای تاسف است و تمام تلاش ما فراهم کردن فضای تحصیلی مناسب برای روستاییان عزیز است.

درپایان از ۳ خبرنگار فعال در آموزش و پرورش شهرستان تقدیر به عمل آمد.

 

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد