کد خبر: 69557

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۵/۲۲ - ۲۰:۳۷

ایجاد کارخانه جایگزین ریسندگی املش با ۱۰۰۰ شغل / با رئیس شعبه بانک تجارت برخورد شود / مدیران حتی در روزهای تعطیل آماده خدمت رسانی به مردم باشند

عصر پنج شنبه سومین جلسه شورای اداری شهرستان املش با حضور نماینده مردم رودسر و املش برگزار شد.   به گزارش خبرنگار املش ما ، فرماندار املش در شورای اداری این شهرستان که عصر پنج شنبه برگزار شد با تبریک روز خبرنگار ، اظهار داشت : خبرنگاران انسان هایی هستند که باصف می نویسند و […]

عصر پنج شنبه سومین جلسه شورای اداری شهرستان املش با حضور نماینده مردم رودسر و املش برگزار شد.

 

محمودی فرماندار املشبه گزارش خبرنگار املش ما ، فرماندار املش در شورای اداری این شهرستان که عصر پنج شنبه برگزار شد با تبریک روز خبرنگار ، اظهار داشت : خبرنگاران انسان هایی هستند که باصف می نویسند و با همه مصائب و مشکلاتی معیشتی برای سرافرازی نظام قلم می رانند.

 

یونس محمودی در ادامه از نمایندگان تشکر نمود که در تحقق بند “ق” تلاش نمودند که موجب شد وقتی در روستایی وارد میشویم دیگر کسی نیست که مشکل گاز را مطرح کند. ضریب تلفن همراه شهرستان در دولت تدبیر و امید ۱۷ درصد افزایش یافته ، تقویت دیتا بسیار رو به افزایش است و آبفار و آبفای شهرستان بصورت رندوم بالای ۲۰ درصد افزایش داشته است.

 

نماینده مردم رودسر و املش در این جلسه با تبریک هفته کرامت ، گفت: به برکت بارگاه امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س) موفقیت های بزرگی در همه عرصه های سیاسی ، امنیتی ، فرهنگی و علمی حرکت های قابل توجهی داشتیم. علی رغم توطئه  ها و ترفند ها و شیطنت های دشمنان  امروز کشور مقتدرانه به سمت تعالی حرکت می نماید.

 

عباسی شورای اداری املشاسدالله عباسی ادامه داد: برخی ها فضای منطقه را به گونه ای ملتهب نموده بودند که پس از حضورم همه فکر می کردند که با دولت مقابله خواهم کرد ولی همواره تعامل را بهترین راه کار برای خدمت به مردم انتخاب نموده ام و انتظارام از مدیران اینست که پای کار باشد تمام وقت در خدمت مردم باشند مدیری که ضعیف کار کند و مردم ناراضی باشند تعارفی با وی نخواهم داشت.

 

وی افزود: پیگیر مطالبات شهروندان هستم. برخی مدیران تاکنون گزارش عملکردی از سازمان خود ارائه ننموده اند . می بینم کدام مدیر برای خدمت به مردم کار میکند و یا نه . مدیران باید شبانه روزی پای کار باشند . هیچ کدام حق ندارند در ارتباط با کار مردم حتی روزهای تعطیل گوشی تلفن همراه خود را خاموش کنند.

 

نماینده مجلس خاطرنشان کرد: در مدت کوتاه حضورم در مسند نمایندگی مجلس تاکنون ۲ بار جهت پرداخت مطالبات چایکاران به وزیر تذکر داده ام . جلسه اختصاصی با وزیر نفت در دو موضوع سایت نفتی و تامین قیر برای آسفالت شهرستان برگزار نمودم . به جهت پیگیری سی تی اسکن بیمارستان رودسر و تجهیز بیمارستان املش با وزیر صنعت نشستم.

 

عباسی تصریح نمود: در بخش چای کارهایی صورت گرفته و مردم می دانند ابلاغ بودجه امسال با تاخیر انجام شد ولی باید راه کار اندیشیده شود تا دیگر کشاورز چایکار اینقدر معطل پرداخت مطالبات نشوند. در بخش برنج هم مردم در مزارع هستند . کسری برنج باید زمانی با واردات تنظیم شود که کشاورزان برنج کار تمام محصول برنج را فروخته باشند.

 

وی به راه های شهرستان اشاره نمود و گفت:مصمم هستیم راه ارتباطی املش به ییلاق پس از ایجاد تغییرات در نقشه آن توسط اداره کل راه ، انجام شود. همچنین در خصوص مسیر زیاز به ملکوت با آقای سعیدی کیا درخصوص سیمان صحبت هایی شده تا آن مسیر بازسازی و بهسازی شود. راه روستایی در پائین دست خوب است ولی در بالادست باید مورد توجه بیشتری قرار گیرد.

 

نماینده مردم رودسرو املش در خصوص کارخانه ریسندگی گفت: با وزیر صنعت صحبت هایی شده و باید کارخانه جایگزین با ایجاد اشتغال ۱۰۰۰ نفری در شهرستان فعال شود.

 

اسدالله عباسی با انتقاد از تعطیلی بانک تجارت گفت: مدیر شعبه باید برخورد شود اگر اطلاع رسانی بموقع  صورت میگرفت جلوی تعطیلی آن گرفته میشد.

 

وی ادامه داد: در بخش علمی ، دانشگاه آزاد باید تقویت شود و چند رشته برای شهرستان املش مصوب گردد و برخی رشته های که در شرق گیلان وجود ندارد ایجاد شود و در املش مستقر گردد.

 

نماینده رودسرو املش در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از برخی شیطنت ها در فضای مجازی ، اظهار داشت : این شهرستان با مردمان خوبش باید مورد توجه بیشتر در خصوص کنترل فضای مجازی قرار گیرد. فضای املش آرام است نباید گذاشت برخی با شیطنت ها این فضا را به نفع خودشان نا آرام نمایند.

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد