کد خبر: 69411

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۵/۱۴ - ۱۲:۵۲

نوجوان پینگ پنگ باز املشی به رقابت های کشوری بازگشت

بدلیل عدم استعانت مالی هیات تنیس گیلان و حمایت مالی خانواده یکی از ورزشکاران ، نام فاطمه سلیمانی از ترکیب ۴ نفره تیم گیلان خط خورده بود.   به گزارش خبرنگار املش ما ، هفته جاری خبری در فضای مجازی منتشر شد که بدلیل عدم استعانت مالی هیات تنیس استان گیلان جهت اعزام ورزشکاران به […]

بدلیل عدم استعانت مالی هیات تنیس گیلان و حمایت مالی خانواده یکی از ورزشکاران ، نام فاطمه سلیمانی از ترکیب ۴ نفره تیم گیلان خط خورده بود.

 

به گزارش خبرنگار املش ما ، هفته جاری خبری در فضای مجازی منتشر شد که بدلیل عدم استعانت مالی هیات تنیس استان گیلان جهت اعزام ورزشکاران به مسابقات پینگ پنگ قهرمانی کشور ، با حمایت مالی خانواده یکی از ورزشکارانی که نتوانسته بود مجوز لازم جهت حضور در مسابقات را کسب نماید ، با حضور ورزشکار لاهیجانی به این مسابقات اعزام خواهد شد.

 

عدم استعانت مالی هیات تنیس استان و حمایت مالی خانواده ورزشکار باعث شده بود که حق فاطمه سلیمانی نوجوان پینگ پنگ باز املشی پایمال شود.

 

خانواده سلیمانی در تماس با سیامک پورجانی رئیس هیات تنیس املش ، ماجرا را با وی در میان گذاشته و پورجانی پیگیر ماجرا میشود . نامه نگاری های هیات تنیس املش و اداره ورزش و جوانان این شهرستان پس از ۲ روز موثر واقع می شود و فاطمه سلیمانی دوباره به ترکیب اصلی تیم گیلان باز می گردد.

 

این گزارش حاکیست نوجوان پینگ پنگ باز املشی در مسابقات گیلان پنجم شده بود و بدلیل استعفای یکی از اعضای تیم گیلان به مسابقات کشوری اعزام شد.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد