کد خبر: 69396

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۵/۱۳ - ۱۶:۵۲

بدهکاری سرخابی ها به محمدقاضی

مهاجم تیم فوتبال نفت تهران گفت: تیم ما با رسیدن به هماهنگی، نتایج خوبی در لیگ برتر می گیرد. به گزارش املش ما ، محمد قاضی درباره شرایط تیم نفت تهران اظهار کرد: تنها دو هفته از شروع بازی های لیگ برتر گذشته و به نوعی بازیکنان در آستانه رسیدن به هماهنگی هستند. امیدوارم نفت […]

مهاجم تیم فوتبال نفت تهران گفت: تیم ما با رسیدن به هماهنگی، نتایج خوبی در لیگ برتر می گیرد.

به گزارش املش ما ، محمد قاضی درباره شرایط تیم نفت تهران اظهار کرد: تنها دو هفته از شروع بازی های لیگ برتر گذشته و به نوعی بازیکنان در آستانه رسیدن به هماهنگی هستند. امیدوارم نفت در هفته های آینده شرایط بهتری را پیدا کند.قاضی

 

وی  افزود: بازی خوبی را مقابل سپاهان به نمایش گذاشتیم اما پس از پنالتی حریف بازیکنان سپاهان به لاک دفاعی فرو رفتند و هر چقد حمله کردیم با دفاع چند لایه این تیم به در بسته خوردیم و نتوانستیم گل تساوی را به ثمر برسانیم.

مهاجم تیم نفت تهران گفت:با توجه به ماجرای انتقال نفت تهران  پیش از شروع رقابت های لیگ برتر، ۱۵ روز قبل از شروع لیگ تمریناتمان استارت خورد و برای رسیدن به هماهنگی نیاز به تمرینات بیشتری داریم.

 

قاضی درباره تاثیر حضور علی دایی و محسن خلیلی در کادرفنی نفت برای بالا رفتن آمار گلزنی مهاجمان این تیم بیان کرد: به طور حتم حضور آقای گل جهان و خلیلی که یکی از بهترین مهاجمان فوتبال کشورمان به شمار می رود، در کادر فنی نفت سبب می شود تا خط حمله تیم ما در لیگ برتر آمار خوبی را ثبت کند.

 

بازیکن پیشین پرسپولیس درباره دیدار نفت و پدیده اظهار کرد: امسال بازیکنان با کیفیت در تیم های مختلف تقسیم شده اند. از طرفی پدیده هم در این ۲ هفته ای که از شروع لیگ گذشته نتایج خوبی را کسب کرده است. با این حال  امیدوارم بتوانیم نخستین پیروزی خود را  در لیگ شانزدهم مقابل حریف  مشهدی به دست آوریم.

قاضی در پایان درباره شکایت خود از باشگاه استقلال تهران پاسخ داد: من مالیات پولی را که از استقلال نگرفتم، پرداخت کردم. از طرفی مسئولان این باشگاه هیچ واکنشی نسبت به پرداخت مطالباتم نشان ندادند. به همین جهت  تصمیم گرفتم از باشگاه استقلال به کمیته انظباطی شکایت کنم تا وضعیتم هر چه زودتر مشخص شود. وکیلم جلسات مختلفی را با استقلالی ها برگزار کرده اما هیچ نتیجه ای نداشته است.

 

وی ادامه داد: بر اساس حکم کمیته انظباطی ۴۵۰ میلیون تومان از باشگاه استقلال طلب کار هستم. متاسفانه پیش از استعفای افشارزاده از سرپرستی استقلال، وی چند بار قول داده بود تا مشکلات من را برطرف کند اما هر بار به دلایل مختلف این جلسه  تشکیل نشد. اگر بازیکن خارجی بودم پولم را با شکایت از فیفا دریافت می کردم اما متاسفانه نزدیک به ۵/۱ سال  است که به پولم نرسیده ام. امیدوارم مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال برنامه ریزی درستی انجام دهد و برای باشگاه هایی که مبالغ قرارداد بازیکنان را  پرداخت نمی کنند، جرایمی در نظر بگیرد.

مهاجم نفت تهران در پایان خاطر نشان کرد: متاسفانه تنها صحبت از قرارداد میلیاردی بازیکنان می شود. متاسفانه از تیم های صبا، ذوب آهن، پرسپولیس و استقلال طلب کار هستم  و تاکنون هیچ کدام از تاکنون به تهعدات مالی که در قبال بازیکنان داشته پایبند نبوده اند. من با ذوب آهن به نایب قهرمانی آسیا رسیدم و طبق توافق با سعید آذری قرار شد با گذشتن از بخشی از طلبم، ۶۰ میلیون از ذوب آهن دریافت کنم که تاکنون این پول پرداخت نشده است. طبق حکم کمیته انضباطی ۳۵۰ میلیون از پرسپولیس طلب دارم که این پول هم تاکنون پرداخت نشده است. وضعیت مطالباتمان از صبا هم که کاملا مشخص است. البته نفت مبلغی را به من پرداخت کرده و امیدوارم با تزریق به موقع بودجه به تیم، آرامش از نفت گرفته نشود./ پاس نیوز

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد