کد خبر: 69349

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۵/۱۲ - ۴:۰۱

آسفالت ۹۵ درصد کوچه های شهر رانکوه تا پایان سال جاری

امین رشیدی نژاد از اجرای طرح نهضت آسفالت بدون هیچ منابع اعتباری دولت در شهر رانکوه خبر داد و گفت: تا پایان سال ۹۵ درصد کوچه های این شهر آسفالت می شود.   به گزارش خبرنگار املش ما ، شهردار رانکوه با بیان اینکه هیچ منابع اعتباری دولتی جهت طرح نهضت آسفالت نبوده است ، […]

امین رشیدی نژاد از اجرای طرح نهضت آسفالت بدون هیچ منابع اعتباری دولت در شهر رانکوه خبر داد و گفت: تا پایان سال ۹۵ درصد کوچه های این شهر آسفالت می شود.

 

رشیدی نژادبه گزارش خبرنگار املش ما ، شهردار رانکوه با بیان اینکه هیچ منابع اعتباری دولتی جهت طرح نهضت آسفالت نبوده است ، اظهار داشت : در ۴ ماه گذشته کوچه های رسالت، خیبر، صدر، سوسن، رز، ارغوان، شهید عاقلی، فروردین، جانباز، فرهمند، حسام الدین هادی نژاد، فرعی دوم فرهمند، عطار، شالیزار، نسیم شمال، فرهنگ، بانک صادرات، معلم، فرعی اول و دوم معلم، قیام و پنجعلی پور به مساحت چهار هزار متر مربع با اعتباری معادل ۱۵۰۰ میلیون ریال از منابع داخلی و تأمین قیر رایگان از سازمان شهرداریها، آسفالته شده و این روند تا پایان شهریور ادامه دارد.

 

امین رشیدی نژاد افزود: یکی از پروژه هایی که در هفته دولت امسال به بهره برداری می رسد نهالستان شهرداری رانکوه است که در زیر بنای ۵۰۰ متر مربعی احداث شده و ۵۰ درصد نیاز گل و گیاه شهرداری رانکوه را تامین می کند.

 

وی با اشاره به تولید بیش از ۳ تن زباله در رانکوه ، خاطرنشان کرد: شهروندان در تفکیک زباله خشک  مجموعه شهرداری را یاری رسانند زیرا معضل زباله با همکاری همگان از بین خواهد رفت.

 

شهردار رانکوه در پایان از نیاز به اعتبار ۲٫۵ میلیارد ریالی برای تکمیل زمین فوتبال چمن مصنوعی این شهر خبرداد داد و گفت:  احداث زمین فوتبال چمن مصنوعی از سال ۹۳ در پارک کیارود رانکوه با ابعاد ۲۸ در ۴۸ متر مربع آغاز شده ولی برخی کارهای آن از جمله  تأمین روشنایی، سکوی تماشاچی و چمن باقی مانده است.

 

به گزارش خبرنگار ما ، رانکوه در سال ۱۳۸۲ از تجمیع سه روستای شبخوسلات، آسیابسران و اسماعیل گوابر سفلی به شهر تبدیل و شهرداری در آن تأسیس شد.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد