کد خبر: 69149

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۵/۰۵ - ۸:۰۲

سوء استفاده گروهک منافقین ازخبر جعلی رسانه های داخلی + سند

عصر جمعه اول مردادماه حضور نماینده رودسر و املش در مراسم ترحیم یکی از اهالی روستای گرکرود املش باحواشی درفضای مجازی همراه شد که خوراک برخی رسانه های دشمن رافراهم کرد. به گزارش خبرنگار املش ما ، جنجال رسانه ای در پی حضور نماینده در مراسم ترحیم یکی از اهالی روستای گرکرود علاوه بر سایت های […]

عصر جمعه اول مردادماه حضور نماینده رودسر و املش در مراسم ترحیم یکی از اهالی روستای گرکرود املش باحواشی درفضای مجازی همراه شد که خوراک برخی رسانه های دشمن رافراهم کرد.

به گزارش خبرنگار املش ما ، جنجال رسانه ای در پی حضور نماینده در مراسم ترحیم یکی از اهالی روستای گرکرود علاوه بر سایت های خبری داخلی در برخی سایت های خارجی ایجاد شد.

یکی از این رسانه هایی که با خوشحالی این خبر را منعکس نمود سایت و کانال تلگرامی با نام سازمان مجاهدین خلق بود.

براساس گزارش خبرنگارما ، درگیری دوتن از اهالی روستای گرکرود در مراسم ترحیمی در این روستا که از قضا اسدالله عباسی درآن مراسم حضور داشته موجب بازی رسانه ای و جوسازی برخی رسانه های غیربومی با عنوان درگیری و فحاشی به نماینده حاضر به مردم القا شده، در حالیکه این درگیری هیچگونه ارتباطی به شخص نماینده نداشته و وی تنها در محل حضور داشته است و این مطالب موجب خوشحالی ازجانب مجاهدین خلق (منافقین) و بیان اینکه این نماینده مجلس ارتجاع توسط چایکاران خشمگین گوشمالی داده شده مطرح گشت .

خالی از لطف نیست که متذکر شویم هدف و عملکرد این سازمان برکسی پوشیده نیست ودشمنی قسم خورده علیه ملت ایران است و رسانه های داخلی نباید خوراک ده آنها باشند، سازمانی که بسیاری از جوان های انقلاب را به شهادت رسانده و حال مجلس مارا ارتجاعی خوانده و موجب تشویش اذهان عمومی گشته اند.

 

 

خبر عباسی در سایت مجاهدین

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد