کد خبر: 69071

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۵/۰۱ - ۱۹:۲۴

واقعیت ماجرای حمله به یک نماینده مجلس+ تصاویر

حضور نماینده رودسر واملش در مراسم ترحیم یکی از اهالی روستای گرکرود حواشی سازمان یافته ای داشت که با حضور اهالی منطقه ختم به خیر  شد.   به گزارش خبرنگار املش ما ، عصر امروز که نماینده رودسر و املش در مراسم ترحیم یکی از اهالی روستای گرکرود حضور پیدا نموده بود ، شخصی  با لحنی […]

حضور نماینده رودسر واملش در مراسم ترحیم یکی از اهالی روستای گرکرود حواشی سازمان یافته ای داشت که با حضور اهالی منطقه ختم به خیر  شد.

 

به گزارش خبرنگار املش ما ، عصر امروز که نماینده رودسر و املش در مراسم ترحیم یکی از اهالی روستای گرکرود حضور پیدا نموده بود ، شخصی  با لحنی تند به دکتر عباسی می گوید که پول چای را پرداخت کنید و از طرف دیگر یکی از مخالفان این نماینده مجلس (به گفته یکی از شاهدین) با بی احترامی الفاظ زشت را به وی نسبت می دهد.این پرخاشگری ها با دخالت اهالی محل و بزرگان ختم به خیر می شود.

 

پس از این ماجرا برخی افراد در فضای مجازی اقدام به انتشار مطلبی از درگیری شدید بین اهالی و نماینده مجلس و همراهان وی خبر میدهند . حتی در اطلاع رسانی وارونه این مطلب، زخمی شدن چند تن از همراهان عباسی و بستری شدن در بیمارستان نیکوکار املش درج شده بود.

 

خبرنگار ما در  خصوص این خبر  با بیمارستان املش تماس گرفت که مسئولین بیمارستان کل ماجرا را تکذیب نمودند.

 

 

حمله سازمان یافته به عباسی

 

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد