کد خبر: 69011

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۳:۳۶

مسئولین املش با خانواده شهدای منا دیدار نمودند

صبح روز گذشته فرماندار املش به اتفاق مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان ،مدیر حج و زیارت گیلان و تعدادی از مسئولین استانی و شهرستانی با خانواده معظم شهدای فاجعه منا شهید رمضانی در شهرستان املش دیدار نمود.   به گزارش خبرنگار املش ما ، فرماندار املش در دیدار با خانواده شهدای منا که در […]

صبح روز گذشته فرماندار املش به اتفاق مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان ،مدیر حج و زیارت گیلان و تعدادی از مسئولین استانی و شهرستانی با خانواده معظم شهدای فاجعه منا شهید رمضانی در شهرستان املش دیدار نمود.

 

به گزارش خبرنگار املش ما ، فرماندار املش در دیدار با خانواده شهدای منا که در اولین سالروز فاجعه منا صورت گرفت، اظهار داشت رویکرد دولت تدبیر و امید، پاسداشت ارزشهای متعالی و تکریم خانواده های محترم شهداست که امنیت ، عزت و اقتدار را برای ایران اسلامی به ارمغان آوردند.
یونس محمودی در پایان از دلجویی ها و پیگیری های سازمان حج و زیارت استان در رسیدگی به امورات خانواده های حادثه دیدگان تقدیر و تشکر کرد.

 

به گزارش خبرنگار ما ، پیکر دو شهید املشی فاجعه منا ۱۳ مهر بر دستان مردم ولایت مدار و شهید پرور املش تشییع و در گلزار شهدای املش خاکسپاری شد.

دیدار با خانواده شهدای منا املش دیدار با خانواده شهدای منا املش1

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد