کد خبر: 68911

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۴/۲۷ - ۱۵:۴۰

۱۰۰ املشی به اردوی راهیان نور شمالغرب کشور اعزام میشوند

پیش از ظهر امروز جلسه ستاد اجرائی و پشتیبانی راهیان نور  املش در فرمانداری این شهرستان به جهت برنامه ریزی اعزام کاروان های راهیان نور برگزار شد.   به گزارش خبرنگار املش ما ، اسماعیل درویش در جلسه ستاد اجرائی و پشتیبانی راهیان نور املش به جایگاه و اهیمت سفرهای زیارتی راهیان نور پرداخت و اظهار داشت: […]

پیش از ظهر امروز جلسه ستاد اجرائی و پشتیبانی راهیان نور  املش در فرمانداری این شهرستان به جهت برنامه ریزی اعزام کاروان های راهیان نور برگزار شد.

 

جلسه راهیان نوربه گزارش خبرنگار املش ما ، اسماعیل درویش در جلسه ستاد اجرائی و پشتیبانی راهیان نور املش به جایگاه و اهیمت سفرهای زیارتی راهیان نور پرداخت و اظهار داشت: یکی از برنامه های مهم سپاه پاسداران اعزام زائران علاقمند به مناطقی است که روزگاری قدمگاه شهدا بوده است و باید از این برنامه مهم حمایت شود.

 

معاون فرماندار املش افزود: مدیران شهرستان با سپاه همکاری بیشتری داشته باشند تا این دستگاه فرهنگی بتواند در این امر مهم معنوی و فرهنگی بیش از پیش تاثیر گذار باشد.

در ادامه فرمانده سپاه ناحیه املش ، اردوی راهیان نور را از برنامه های فرهنگی دانست که جز مطالبات رهبری بوده و هست که باید با اعزام نسل های جوان موجب روشنگری و آشنایی آنها با رشادت های شهدای گرانقدر انقلاب شویم.

سرهنگ پاسدار داریوش خوشحال افزود : در این مرحله از اردوی راهیان نور ، ۱۰۰ نفر از متقاضیان به یادمان های شمالغرب کشور از جمله پاوه ،قصر شیرین و… ازعام خواهند شد و همچنین درصورتی که از ادارات شهرستان متقاضی سفر با خودروی شخصی باشند محل اسکان از طرف سپاه در اختیار آنها قرار خواهد گرفت.

براساس گزارش خبرنگارما، راهیان نور شمالغرب کشور از ۷ مردادماه آغاز میشود.

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد