کد خبر: 68847

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۴/۲۶ - ۶:۰۵

پیاده روی بانوان بسیجی املش از مصلی تا امامزادگان جورکاسر+عکس

۱۱۵ نفر از بانوان بسیجی شهرستان املش به مناسبت هفته نکوداشت حجاب و عفاف مسیر املش تا امامزادگان جورکاسر را پیاده روی کردند.   مسئول بسیج خواهران املش در گفتگو با خبرنگار املش ما از برگزاری پیاده روی بانوان بسیجی در املش خبر داد و گفت: روز گذشته ۱۱۵ نفر از خواهران بسیجی مسیر ۴ […]

۱۱۵ نفر از بانوان بسیجی شهرستان املش به مناسبت هفته نکوداشت حجاب و عفاف مسیر املش تا امامزادگان جورکاسر را پیاده روی کردند.

 

پیاده روی بانوان املشی هفته حجابمسئول بسیج خواهران املش در گفتگو با خبرنگار املش ما از برگزاری پیاده روی بانوان بسیجی در املش خبر داد و گفت: روز گذشته ۱۱۵ نفر از خواهران بسیجی مسیر ۴ کیلومتری مصلی امام خمینی(ره) تا بقعه متبرکه امامزادگان روستای جورکاسر را پیاده روی کردند.

 

لیلا معقول هدف از برگزاری این برنامه را ترویج فرهنگ عفاف و حجاب بیان داشت و خاطرنشان کرد:حجاب زینت زن مسلمان است و ما معتقدیم که زن نه تنها در سایه حجاب محدود نمی شود بلکه می تواند در جامعه اسلامی توانایی ها و ظرفیت های علمی، فکری، فرهنگی، ورزشی و اجتماعی خود را نیز بروز دهد لذا ما حجاب را یک مصونیت برمی شماریم که با محدودیت بسیار متفاوت است.

 

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد