کد خبر: 68820

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۴:۳۱

مطالبات چایکاران پس از دوچین برداشت ، پرداخت شد +سند

پس از دو چین برداشت محصول چای از باغات چای شمال کشور ،  از پرداخت مطالبات این قشر زحمت کش جامعه خبری نبود. تا اینکه اواسط هفته جاری بخشی از مطالبات به حساب کشاورزان چایکار پرداخت شد.   به گزارش خبرنگار املش ما ،  اسداله عباسی پس از پیروزی در انتخابات مجلس دوره دهم یکی […]

پس از دو چین برداشت محصول چای از باغات چای شمال کشور ،  از پرداخت مطالبات این قشر زحمت کش جامعه خبری نبود. تا اینکه اواسط هفته جاری بخشی از مطالبات به حساب کشاورزان چایکار پرداخت شد.

 

به گزارش خبرنگار املش ما ،  اسداله عباسی پس از پیروزی در انتخابات مجلس دوره دهم یکی از مهمترین شعار هایش ساماندهی به پرداخت مطالبات چایکاران بود. برگزاری جلسات مختلف با مدیران سازمان چای تا وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور (نوبخت) بهمراه دیگر نمایندگان گیلانی در دستور کار این نماینده مجلس قرار گرفت.

 

تذکر کتبی نمایندگان شهرستان های چای خیز از جمله اسدالله عباسی نماینده رودسر یکی از مهمترین پیگیری مطالبات چایکاران بود که درآن دستور تسریع در پرداخت بهای سبز چای و امحاء چای سنواتی خواسته شده بود.

 

photo_2016-07-14_00-19-36

 

عباسی در دوره هفتم مجلس شورای اسلامی از دولت وقت (احمدی نژاد) یعنی در سال ۱۳۸۳ از تریبون مجلس شورای اسلامی خواسته بود سازمان منحل شده چای را احیاء کند که این اتفاق نیز صورت گرفته بود.(دانلود فیلم+)

[jwplayer mediaid=”68822″]

 

روزهای گذشته محمد ولی روزبهان رئیس سازمان چای از پرداخت ۴۶٫۵ میلیارد تومان واریز مطالبات چایکاران به حساب شان خبر داد.

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد