کد خبر: 68815

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۴:۰۵

در جامعه اسلامی که هزاران شهید داده انتظار نیست برخی مدیران حقوق های نامتعارف بگیرند

یادواره شهدای منطقه کهنه گویه و بهشت آباد بخش رانکوه شهرستان املش عصر دیروز در مسجد بقعه متبرکه سیده کلثوم بهشت آباد برگزار شد.   به گزارش خبرنگار املش ما ، حجت الاسلام دستجردی در مراسم یادواره ۹ شهید روستاهای کهنه گویه سفلی و علیا و بهشت آباد گفت: در جامعه اسلامی که برای حفظ اسلام خون […]

یادواره شهدای منطقه کهنه گویه و بهشت آباد بخش رانکوه شهرستان املش عصر دیروز در مسجد بقعه متبرکه سیده کلثوم بهشت آباد برگزار شد.

 

امام جمعه رودسر یادواره شهدای کهنه گویهبه گزارش خبرنگار املش ما ، حجت الاسلام دستجردی در مراسم یادواره ۹ شهید روستاهای کهنه گویه سفلی و علیا و بهشت آباد گفت: در جامعه اسلامی که برای حفظ اسلام خون هاریخته شده و انسان ها به شهادت رسیده اند انتظار آن نیست که برخی مدیران حقوق و مزایای نامتعارف برای خودشان قائل شوند.

 

امام جمعه رودسر ادامه داد:راهی که شهدا انتخاب نمودند آگاهانه و عاشقانه بود مسیری که آنها را به سرمنزل مقصود رساند هرکس دراین راه قدم بردارد عاقبت به خیر میشود .شهدا راه و رسم درست زیستن را همراه با سعادتمند شدن را به ما آموختند.

 

وی افزود:برخی جریانات سیاسی در شعار دم از ولایت می زنند ولی در عمل برخلاف شعارهایشان عمل می کنند آنها با شعارشان دنبال گرفتن ولایت فقیه از ما هستند که باید بصیرت داشته باشیم.

حجت الاسلام دستجردی خاطر نشان کرد: ملت ما چون ولایت فقیه دارد سربلند مانده وگرنه بسیاری از کشورها هم هستند که قوای مختلفی دارند ولی نمی توانند مشکلات اساسی شان را حل کنند .

در پایان مراسم حاضرین به سینه زنی پرداختند.

یادواره شهدای کهنه گویه یادواره شهدای کهنه

ارسال دیدگاه

کسب درآمد