کد خبر: 68789

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۴/۲۴ - ۸:۳۲

راه اندازی سامانه”شهراه” برای شهروندان رانکوهی

شهردار رانکوه از راه‌اندازی سامانه مدیریت ارتباط شهروندی “شهراه” برای شهروندان رانکوه خبر داد.   به گزارش خبرنگار املش ما ؛ امین رشیدی نژاد در تشریح خبر راه اندازی سامانه مدیریت ارتباط شهروندی اظهار داشت : این سامانه دارای خدمات غیرحضوری گوناگونی در حوزه حمل و نقل عمومی ، مراکز عمومی و دولتی در سطح شهر […]

شهردار رانکوه از راه‌اندازی سامانه مدیریت ارتباط شهروندی “شهراه” برای شهروندان رانکوه خبر داد.

 

رشیدی نژادبه گزارش خبرنگار املش ما ؛ امین رشیدی نژاد در تشریح خبر راه اندازی سامانه مدیریت ارتباط شهروندی اظهار داشت : این سامانه دارای خدمات غیرحضوری گوناگونی در حوزه حمل و نقل عمومی ، مراکز عمومی و دولتی در سطح شهر و معابر و راه‌ های درون شهری است.

 

شهردار رانکوه افزود: شهروندان می توانند در این بخش مشکلات شهری را اعلام نمایند و نیز درخواست‌های خود را در حوزه‌ی خدمات شهری (حمل و نقل عمومی، مراکز عمومی و دولتی در سطح شهر و معابر و راه‌های درون شهری) ثبت کنند .در حال حاضر خدمات شهری بیش از ۲۵ شهر از ۸ استان کشور در سامانه در اختیار شهروندان قرار گرفته است.

 

وی افزود: شهروندان می‌توانند با مراجعه به سایت شهرداری رانکوه  به آدرس www.rankuh.ir  مشکلات  را ثبت نموده و از خدمات فراهم‌شده در این سامانه بهره‌مند شوند.

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد