کد خبر: 68754

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۴/۲۲ - ۱۷:۵۳

دوخت رایگان مقنعه وچادر بمناسبت هفته عفاف و حجاب در املش

روز گذشته در حاشیه اجتماع ملی مدافعان حریم خانواده در املش، غرفه دوخت مقنعه و  چادر مشکی  راه اندازی شد و به متقاضیان خدمات رایگان عرضه می نمود.   به گزارش خبرنگار املش ما ، در حاشیه اجتماع ملی مدافعان حریم خانواده که روز گذشته در مصلی نماز جمعه املش برگزار شده بود غرفه ای جهت ارائه […]

روز گذشته در حاشیه اجتماع ملی مدافعان حریم خانواده در املش، غرفه دوخت مقنعه و  چادر مشکی  راه اندازی شد و به متقاضیان خدمات رایگان عرضه می نمود.

 

به گزارش خبرنگار املش ما ، در حاشیه اجتماع ملی مدافعان حریم خانواده که روز گذشته در مصلی نماز جمعه املش برگزار شده بود غرفه ای جهت ارائه خدمات رایگان دوخت مقنعه و چادر مشکی راه اندازی گردید.

 

مسئول حوزه مقاومت بسیج خواهران املش در تشریح این خبر گفت: با هدف ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و تسهیل دوخت مقنعه و چادر مشکی برای مخاطبان برپا شده که با همکاری دو خیاط در حاشیه اجتماع ملی مدافعان حریم خانواده برپا شد.

 

لیلا معقول افزود : مخاطبان پارچه چادر مشکی خود را از بخش عفاف و حجاب که در جوار این غرفه برپا شده بود خریداری نموده بودند و دو خیاط پس از برش کاری اقدام به دوخت می نمود.

دوخت چادر و مقنعه (1) دوخت چادر و مقنعه (2) دوخت چادر و مقنعه (3)

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد