کد خبر: 68705

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۹:۱۷

تحریف انقلاب اسلامی باید جدی گرفته شود/ حقوق های نامتعارف برخی مدیران با تفکر انقلاب سنخیتی ندارد

تحریف انقلاب اسلامی  یکی از خطراتی است باید توسط جنبش های دانشجویی پیگیری شود و مسئولین و مدیران دستگاه ها اجرایی کردن تفکرات انقلاب اسلامی همت کنند.   مسئول تحلیل و بررسی سازمان بسیج دانشجویی در گفتگو با خبرنگار املش ما اظهار داشت : یکی از خطرات جدی که انقلاب اسلامی رو درگیر خودش کرده […]

تحریف انقلاب اسلامی  یکی از خطراتی است باید توسط جنبش های دانشجویی پیگیری شود و مسئولین و مدیران دستگاه ها اجرایی کردن تفکرات انقلاب اسلامی همت کنند.

 

سجاد ریحانیمسئول تحلیل و بررسی سازمان بسیج دانشجویی در گفتگو با خبرنگار املش ما اظهار داشت : یکی از خطرات جدی که انقلاب اسلامی رو درگیر خودش کرده و باید مراقبت کرد بحث تحریف ناثواب از انقلاب اسلامی است. تحریفی که دیگران آن را بعنوان تعریف درست از انقلاب برداشت می کنند.

 

سجاد ریحانی افزود: تحریف انقلاب با برنامه ریزی خاصی توسط نظام سلطه با هدف براندازی نظام و استحاله از درون برای بی خاصیت کردن نظام از سالیان دور کلید خورده است و امروزه نیز از درون کشور دنبال میشود.

 

وی ادامه داد: امروز باید مردم خوانش درستی از انقلاب را بدانند  و این خوانش درست به مردم برسد تا درجریان باشند ماجرای فیش های نجومی برخی مسئولین هیشچ نسبتی با هدف انقلاب اسلامی ندارد. امروز آنهایی که دغدغه انقلاب را دارند مثل بسیج دانشجویی باید بدنبال مطالبه شفافیت اینگونه ماجرا ها باشند ، اگر این شفافیت از سال های قبل اتفاق می افتاد امروز شاهد افتضاحاتی مثل فیش های نجومی نبودیم.

 

عضو شورای مرکزی مجمع شهید دیالمه خاطرنشان کرد: مسئولی که در نظام جمهوری اسلامی ایران حقوق چندده میلیونی و چند صدمیلیونی که با قانون همخوانی ندارد دریافت میکند ،از قانون این نظام سوء استفاده کرده است که باید با وی برخورد بشود.

 

ریحانی تصریح کرد:خوانش صحیحی را از نظام مطالبه می کنند وباید  خوانش مرگ بر آمریکا و مرگ بر نظام سلطه را از انقلاب اسلامی فهم نمایند. مهمترین ارکان انقلاب اسلامی اتکاء به خدا و قدرت مردم است، آنچیزی که در داخل کشور در حال صورت گرفتن است.

 

وی افزود: دستگاه دیپلماسی ما باید براساس هدف انقلاب نه کدخدا اتکاء داشته باشد و نه در حد نکران کدخدا مثل عربستان قانع شود . امروز مردم باید بدانند که دست چپاول گر جریانات سیاسی و نظام سلطه از کشور ما قطع گردیده و حتی آنها نمی توانند از طریق قرار دادهای IPC که یک نوع استعمار جدید است دستی به سمت کشور ما دراز کنند.

 

سجاد ریحانی ادامه داد: مردم از مسئولین انتظار دارند که انقلاب اسلامی اصیل ، درست و راستین براساس تفکر حضرت امام(ره) و رهبر انقلاب اتفاق بیفتد. مسئولین دولتی و دستگاه ها باید تفکرات انقلاب اسلامی را اجرایی  کنند نه تفکرات وابسته و غرب گرا.

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد