کد خبر: 68669

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۵:۳۲

سه قوه در بازگشت حقوق های نامتعارف به بیت المال همت کنند

نماز جمعه امروز شهرستان املش به امامت جماعت حجت الاسلام صفر علیپور امام جمعه موقت این شهر در مصلی نمازجمعه برگزار شد. به گزارش خبرنگار املش ما ، امام جمعه موقت شهرستان املش در خطبه های نماز جمعه این هفته پس از دعوت همگان به تقوای الهی ، دریافت حقوق های ظالمانه و غیر متعارف […]

نماز جمعه امروز شهرستان املش به امامت جماعت حجت الاسلام صفر علیپور امام جمعه موقت این شهر در مصلی نمازجمعه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار املش ما ، امام جمعه موقت شهرستان املش در خطبه های نماز جمعه این هفته پس از دعوت همگان به تقوای الهی ، دریافت حقوق های ظالمانه و غیر متعارف برخی مدیران را مایه تاسف خواند و گفت: چرا برخی مدیران با آنکه رهبر انقلاب دریافت اینگونه حقوق ها را غیرمشروع میداند، دریافت آن را توجیه و حق قانونی خود می خوانند.

 

حجت الاسلام صفر علیپور افزود: هر سه قوه باید در برخورد با دریافت کنندگان حقوق های ظالمانه و غیر متعارف براساس رهنمود رهبر انقلاب عمل کنند و در بازگشت آن به بیت المال و عزل مدیران دولتی که برای خویش حقوق و مزایایی غیر متعارف قائل شده اند اقدام کنند.

 

وی خاطرنشان در ادامه به سالروز تأسیس بسیج سازندگی اشاره کرد و گفت: بسیجیان اقشار مختلف این نیروهای مخلص خدا با برگزاری اردوهای جهادی نه تنها در زمینه عمرانی بلکه در زمینه های مختلف در نقاط محروم و دورافتاده بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنند و کارهای برزمین مانده فرهنگی و بهداشتی را هم انجام می دهند.

 

خطیب جمعه موقت املش به ۲۱ تیر که به روز حجاب و عفاف نامگذاری شده اشاره نمود و گفت: زن ایرانی حتی قبل از ورود اسلام به ایران دارای حجاب بوده و عفت و پاکدامنی زن مسلمان ایرانی مثال زدنی است و این را نه فقط ما بلکه دیگران هم اذعان می کنند و درست هم همین است.

 

حجت الاسلام علیپور  رعایت حجاب را نه فقط برای زن بلکه برای مردان هم مهم برشمرد و گفت: در صورت مشاهده یک فرد بدحجاب وظیفه عموم است که در قالب فریضه امر به معروف و نهی از منکر او را متذکر شوند تا جامعه سالم بماند.

وی  ترویج بدحجابی و بی حجابی را نقشه ای از نقشه های دشمن در جنگ نرم علیه ملت ایران برشمرد تا از این طریق به اهداف شوم و پلید خویش برسد غافل از این که این نقشه  دشمن هم محکوم به شکست است.

در پایان بین صلاتین از هشت نفر از پرسنل نیروی انتظامی و اطلاعات سپاه ناحیه املش در خصوص شناسایی و دستگیری سریع سارقان مسلح به یک جواهر فروشی این شهر در دو هفته گذشته با اهداء لوح، تقدیر و تجلیل شد.

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :1

  • رضا - املش

    تاریخ : ۱۸ - تیر - ۱۳۹۵

    به باور جمع کثیری از نماز گزاران نمازجمعه امام جمعه موقت شهرستان املش از هنر فن بیان مناسب و تحلیل صحیح و منطقی از مسائل کشور و شهرستان برخوردار نبوده که این امر در کاهش شرکت کنندگان در نماز جمعه می تواند تاثیر گذار باشد ….


    پاسخ دادن

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد