نماز جمعه امروز شهرستان املش به امامت جماعت حجت الاسلام صفر علیپور امام جمعه موقت این شهر در مصلی نمازجمعه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار املش ما ، امام جمعه موقت شهرستان املش در خطبه های نماز جمعه این هفته پس از دعوت همگان به تقوای الهی ، دریافت حقوق های ظالمانه و غیر متعارف برخی مدیران را مایه تاسف خواند و گفت: چرا برخی مدیران با آنکه رهبر انقلاب دریافت اینگونه حقوق ها را غیرمشروع میداند، دریافت آن را توجیه و حق قانونی خود می خوانند.

 

حجت الاسلام صفر علیپور افزود: هر سه قوه باید در برخورد با دریافت کنندگان حقوق های ظالمانه و غیر متعارف براساس رهنمود رهبر انقلاب عمل کنند و در بازگشت آن به بیت المال و عزل مدیران دولتی که برای خویش حقوق و مزایایی غیر متعارف قائل شده اند اقدام کنند.

 

وی خاطرنشان در ادامه به سالروز تأسیس بسیج سازندگی اشاره کرد و گفت: بسیجیان اقشار مختلف این نیروهای مخلص خدا با برگزاری اردوهای جهادی نه تنها در زمینه عمرانی بلکه در زمینه های مختلف در نقاط محروم و دورافتاده بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنند و کارهای برزمین مانده فرهنگی و بهداشتی را هم انجام می دهند.

 

خطیب جمعه موقت املش به ۲۱ تیر که به روز حجاب و عفاف نامگذاری شده اشاره نمود و گفت: زن ایرانی حتی قبل از ورود اسلام به ایران دارای حجاب بوده و عفت و پاکدامنی زن مسلمان ایرانی مثال زدنی است و این را نه فقط ما بلکه دیگران هم اذعان می کنند و درست هم همین است.

 

حجت الاسلام علیپور  رعایت حجاب را نه فقط برای زن بلکه برای مردان هم مهم برشمرد و گفت: در صورت مشاهده یک فرد بدحجاب وظیفه عموم است که در قالب فریضه امر به معروف و نهی از منکر او را متذکر شوند تا جامعه سالم بماند.

وی  ترویج بدحجابی و بی حجابی را نقشه ای از نقشه های دشمن در جنگ نرم علیه ملت ایران برشمرد تا از این طریق به اهداف شوم و پلید خویش برسد غافل از این که این نقشه  دشمن هم محکوم به شکست است.

در پایان بین صلاتین از هشت نفر از پرسنل نیروی انتظامی و اطلاعات سپاه ناحیه املش در خصوص شناسایی و دستگیری سریع سارقان مسلح به یک جواهر فروشی این شهر در دو هفته گذشته با اهداء لوح، تقدیر و تجلیل شد.

اشتراک این خبر در :