کد خبر: 68608

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۴/۱۷ - ۷:۰۰

فینال مسابقات فوتسال جام رمضان املش برگزار شد

شب گذشته همزمان با عید سعید فطر فینال مسابقات فوتسال جام رمضان پس از ۲۱ شب رقابت بین تیم های شرکت کننده به پایان رسید. به گزارش خبرنگار املش ما ، ۴ تیم به فینال مسابقات فوتسال جام رمضان املش در دوره رده نوجوانان و بزرگسالان راه پیدا نموده بودند که پس از دو بازی حساس […]

شب گذشته همزمان با عید سعید فطر فینال مسابقات فوتسال جام رمضان پس از ۲۱ شب رقابت بین تیم های شرکت کننده به پایان رسید.

جام رمضانبه گزارش خبرنگار املش ما ، ۴ تیم به فینال مسابقات فوتسال جام رمضان املش در دوره رده نوجوانان و بزرگسالان راه پیدا نموده بودند که پس از دو بازی حساس و نفس گیر تیم های قهرمان این دوره از رقابت ها مشخص شد.

در بازی اول که فینال نوجوانان بین دوتیم شهدای امام و اشکورات رحیم آباد برگزار شد ، تیم شهدای امام املش توانست با نتیجه ۲ بر ۱ قهرمان این دوره از مسابقات شود

بازی دوم شب فینال مربوط به فینال بزرگسالان بود و دو تیم زنده یاد علی اکبر حبیبی مشکله و صنعت گاز سرچور در مقابل هم صف آرایی نمودند که در پایان این مسابقه تیم سرچور با نتیجه ۲ بر ۱  عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.

 

براساس گزارش خبرنگار ما در این دوره از مسابقات ۳۴ تیم شرکت نموده بودند که تیم فوتسال شریفی اطاقور به عنوان تیم اخلاق و سجاد یوسف خواه از تیم صنعت گاز سرچور بعنوان بهترین بازیکن ، محمود دارویی از تیم فست فود تیک کیازنیک با پنج گل زده بعنوان آقای گل و سید فرشاد میرنژاد هم از تیم فست فود تیک کیازنیک بعنوان بهترین دروازه بان معرفی شدند.

براین اساس تیم های برتر این دوره از مسابقات در رده نوجوانان :

۱- شهدای امام

۲- اشکورات رحیم آباد

۳- میهن نقش گیلان

 

و در رده بزرگسالان :

۱- صنعت گاز سرچور

۲زنده یاد علی اکبر حبیبی مشکله

۳- فست فود کیازنیک

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد