کد خبر: 68551

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۴/۱۵ - ۱۹:۵۴

اعزام ۲۵ روحانی جهت تبلیغ به مساجد املش

۲۵ روحانی جهت تبلیغ به مناسبت ماه مبارک رمضان مساجد شهرستان املش اعزام شدندو پاسخ به ابهامات دینی و مسائل شرعی پرداختند. سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان املش عصر امروز در گفتگو با خبرنگار املش ما  با تبریک فرارسیدن عید فطر به گزارش برنامه هایی که در ماه مبارک رمضان توسط این سازمان صورت گرفته […]

۲۵ روحانی جهت تبلیغ به مناسبت ماه مبارک رمضان مساجد شهرستان املش اعزام شدندو پاسخ به ابهامات دینی و مسائل شرعی پرداختند.

عزیزی محفل انس با قران (25)سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان املش عصر امروز در گفتگو با خبرنگار املش ما  با تبریک فرارسیدن عید فطر به گزارش برنامه هایی که در ماه مبارک رمضان توسط این سازمان صورت گرفته بود پرداخت و افزود : در ماه رحمت الهی ۲۵ روحانی به مساجد شهرستان املش اعزام شدند تا به تبلیغ آداب ماه مبارک رمضان بپردازند.

 

حجت الاسلام حسین عزیزی  اظهار داشت : برخی از این روحانیون بومی بودند و تعدادی نیز از حوزه های علمیه قم به این شهرستان اعزام شده بودند و در پاسخ به ابهامات دینی و مسائل شرعی اهتمام ورزیدند.

 

وی خاطرنشان کرد: برپایی محافل انس با قرآن ، نماز جماعت در مساجد و حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس از دیگر برنامه های این سازمان بوده است که همه آنها  قدمی در مقابله با جنگ نرم و تهاجم فرهنگی بوده است.

 

این کارشناس دینی همچنین افزود: جذب نسل جوان به سوی باورها و اعتقادات دینی و ملی ، آگاه سازی آنان از اصول دین و شرح آثار مثبت آن از پیامدهای مثبت ماه مبارک رمضان بوده است.

 

حجت الاسلام عزیزی در پایان از همه روزه داران دعوت نمود در نماز عید فطر حضور پرشور داشته باشند.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد