کد خبر: 68548

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۴/۱۵ - ۱۹:۳۲

به پاس شهدای مدافع حرم ؛رکاب زنی دوچرخه سوار بابلسری به تمام استانهای کشور

محمد آقامیر بابایی دوچرخه سوار بابلسری که به پاس شهدای مدافع حرم تمام استان های کشور را رکاب خواهد زد به شهرستان املش رسید. دوچرخه سوار بابلسری که ظهر امروز در ادامه سفر به استانهای کشور به املش رسیده بود در گفتگو با خبرنگار املش ما اظهار داشت : بدلیل آلودگی کلان شهر ها در […]

محمد آقامیر بابایی دوچرخه سوار بابلسری که به پاس شهدای مدافع حرم تمام استان های کشور را رکاب خواهد زد به شهرستان املش رسید.

دوچرخه سوار بابلسری در املشدوچرخه سوار بابلسری که ظهر امروز در ادامه سفر به استانهای کشور به املش رسیده بود در گفتگو با خبرنگار املش ما اظهار داشت : بدلیل آلودگی کلان شهر ها در بین عموم مردم استفاده از وسایط نقلیه دودزا باب شده است که باید فرهنگ استفاده از دوچرخه عمومی گرددو به همین دلیل تصمیمگرفتم با رکاب زدنم به تمام استانهای کشور این فرهنگ را به تمام خانواده ها منتقل کنم.

آقا میربابایی گفت: در طول مسیرم به شهر بابل رسیدم که الگویی یافتم برای تمام مسئولین کشور و به آقای لاریجانی رئیس مجلس پیشنهاد میکنم قانونی را برای الگو برداری از شهردار بابل تصویب نمایند.

وی ادامه داد: شهردار بابل تمام کارهای خود را با دوچرخه انجام میداد چه برای سرکار رفتن و چه ماموریت های و بازدیدهای داخل شهری از دوچرخه استفاده می نمود و حتی کارمندهای خود را بدین کار مجاب می نمود.

باید مسئولین قانونی را مصوب کنند همانطوری که سیگار در اماکن عمومی و ادارات ممنوع است و یا استفاده از تلفن همراه جریمه دارد باید استفاده از دوچرخه رواج یابد و اگر این اتفاق بیافتد خواهیم فهمید چقدر اقتصاد کشور ارتقا می یابد.

این دوچرخه سوار بابلسری خاطرنشان کر به پاس شهدای مدافع حرم به تمام استانهای کشور سفر خواهم نمود و تصویر شهدای حرم را به مسئولین اهداء می نمایم.

 

براساس گزارش خبرنگارما ، این دوچرخه سوار امشب در املش اسکان دارد و صبح چهارشنبه مسیر خود را ادامه می دهد.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد