کد خبر: 68527

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۴/۱۴ - ۲۳:۱۰

پیشنهادات ۱۲ گانه امام‌خامنه‌ای راهبردی و نقشه راه ۲۰ ساله تشکلهای دانشجویی است

مجتبی رئیسی گفت: پیشنهادات ۱۲ گانه مقام معظم رهبری به تشکلهای دانشجویی،کاملاً راهبردی است و نظر ایشان نقشه راه برای ۲۰ سال آینده این جنبشهاست. به گزارش املش ما ، مجتبی رئیسی دبیر اتحادیه جنبش عدالتخواه دانشجویی در گفت‌وگویی ، با اشاره به دیدار صمیمی دانشجویان با مقام معظم رهبری، اظهار کرد: پیشنهادات ۱۲گانه رهبری […]

مجتبی رئیسی گفت: پیشنهادات ۱۲ گانه مقام معظم رهبری به تشکلهای دانشجویی،کاملاً راهبردی است و نظر ایشان نقشه راه برای ۲۰ سال آینده این جنبشهاست.

به گزارش املش ما ، مجتبی رئیسی دبیر اتحادیه جنبش عدالتخواه دانشجویی در گفت‌وگویی ، با اشاره به دیدار صمیمی دانشجویان با مقام معظم رهبری، اظهار کرد: پیشنهادات ۱۲گانه رهبری به دانشجویان و  بحث جبهه دانشجویی ضد امریکایی در جهان اسلام، کاملاً راهبردی و نشانه تسلط و اشراف کامل معظم له به مسائل دانشجویان و جنبشهای دانشجویی است.رئیسی

وی درباره پیشنهادات ۱۲‌گانه رهبر انقلاب به تشکلهای دانشجویی، عنوان‌کرد: این پیشنهادات ناشی از نگاه راهبردی امام خامنه‌ای به مسائل کشور است و نظر ایشان نقشه راه تشکلهای دانشجویی برای ۲۰ سال آینده است.

رئیسی افزود: طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی دانشجویان باید به موضوعات اساسی و مهم کشور بپردازند و از نگاه به مسائل‌ خردی که بعضاً محلی از اعراب ندارد، پرهیز کنند.

این فعال دانشجویی با اشاره به اشراف کامل رهبر معظم انقلاب به مسائل دانشجویان، تصریح کرد: نظر ایشان، تمرکز تشکلهای دانشجویی انقلابی بر روی اشتراکات خودشان و پرهیز از مسائل اختلافی است. همچنین ایشان بر باید و نبایدهای تشکلهای دانشجویی و اینکه یک تشکل آرمان‌خواه دانشجویی چه ویژگیهایی باید داشته باشد، تاکید کردند.

دبیر اتحادیه جنبش عدالتخواه دانشجویی با تاکید بر حفظ‌شان آرمان‌خواهی  و عدالتخواهی دانشجویان  و جنبشهای دانشجویی، اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب به یکی از دانشجویان فرمودند «من از این روحیه طلبکاری و مطالبه‌گری شما لذت بردم» و تعبیری که به کار بردند این بود که «کار کشور را همین روحیه طلبکاری شما پیش می‌برد»؛ این نشان می‌دهد که جریان دانشجویی باید آن روحیه مطالبه‌گری، آرمان‌خواهی و عدم رضایت از وضع موجود را کامل حفظ کند.

رئیسی در پایان تاکید کرد: مقام معظم رهبری بحث تقسیم‌بندیهای مرسوم سیاسی را قبول ندارند و  آنچه که مورد توجه ایشان بوده و هست، مبانی انقلاب و خط انقلاب است  و فضای دانشجویی هم باید همین خط و سیر را ادامه بدهد./تسنیم

ارسال دیدگاه

کسب درآمد