کد خبر: 68482

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۴/۱۴ - ۷:۳۴

دنیای امروز غرب کار مردم قوم لوت را در پیش گرفته‌اند

نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: دنیای امروز غرب کارهایی را انجام می‌دهد که مردم عقب مانده قوم لوت در گذشته تاریخ انجام می‌دادند لذا کاندیدای ریاست جمهوری در آمریکا به دنبال رای همجنس‌گرایان است. به گزارش املش ما ، آیت الله زین العابدین قربانی شب گذشته در جلسه تفسیر قرآن کریم  در رشت با […]

نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: دنیای امروز غرب کارهایی را انجام می‌دهد که مردم عقب مانده قوم لوت در گذشته تاریخ انجام می‌دادند لذا کاندیدای ریاست جمهوری در آمریکا به دنبال رای همجنس‌گرایان است.

به گزارش املش ما ، آیت الله زین العابدین قربانی شب گذشته در جلسه تفسیر قرآن کریم  در رشت با اشاره به آیات ۲۸ تا ۳۰ سوره عنکبوت اظهار داشت: قوم حضرت لوت علاوه بر  شرک و بت‌پرستی رفتار ناهنجار هم جنس‌گرایی را داشتند و قرآن در این آیات از سوره عنکبوت به نکوهش و توبیخ این رفتار زشت مردم شهر سدوم می‌پردازد.

وی با بیان اینکه قوم لوت تا حد زیادی به کار شوم هم جنس‌گرایی آلوده شده بودند اظهار کرد: این قوم کاروان‌هایی که از منطقه رد می‌شدند را شناسایی می‌کردند و بعد از سرقت اموال با آن‌ها رابطه جنسی برقرار می‌کردند.قربانی

امام جمعه رشت با بیان اینکه قوم لوت راه مردم را در مسیر قطع می‌کردند خاطرنشان کرد: مردم برای اینکه بتوانند به مقصد برسند از مسیر فرعی عبور می‌کردند.

آیت الله قربانی هم جنس‌گرایی را موجب قطع شدن نسل بشر دانست و گفت: خداوند به این دلیل هم جنس‌گرایی را حرام اعلام کرده است که نسل بشر قطع می‌شود و کانون خانواده از بین می‌رود.

وی هدف از غریزه جنسی را بقای نسل عنوان کرد و اظهار داشت: فطرت انسان علاقه مرد به زن و علاقه زن به مرد است و گرایش به هم جنس خود یک انحراف است.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان با اشاره به اینکه دنیای امروز خود را متمدن و پیشرفته می‌داند اظهار کرد: دنیای امروز کارهایی را انجام می‌دهد که مردم عقب مانده لوت در سال‌های گذشته انجام می‌داند.

آیت الله قربانی با بیان اینکه کاندیدای ریاست جمهوری برای رای آوردن با هم جنس گرایان به‌خوبی برخورد می‌کند مطرح کرد: امروز بشریت تا کجا پیش رفته است در حالی‌که قرآن به ما می‌گوید نباید کارهای قوم‌های عقب مانده گذشته را تکرار کنیم.

وی با اشاره به اینکه هم جنس گرایی و آزادی امروزه به معنای روشن فکری شناخته می‌شود عنوان کرد: این کار شوم موجب نابودی دنیای فعلی می‌شود.

امام جمعه رشت با بیان اینکه کشور آلمان زمانی ۸۰ میلیون جمعیت داشت ولی اکنون ۵۱ میلیون جمعیت دارد اظهار کرد: یکی از دلایل کاهش جمعیت آلمان عدم ازدواج وهم جنس‌گرایی است.

آیت الله قربانی با بیان اینکه زمانی که تحت تاثیر غرب قرار گرفتیم شعار”فرزند کمتر زندگی بهتر” برما اثر گذاشت خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری گفتند باید کاهش جمعیت را جبران کنیم و کشور ما ظرفیت ۱۵۰ میلیون جمعیت را دارد./تسنیم

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد