کد خبر: 68478

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۴/۱۴ - ۷:۲۲

یک پنجم ایتام استان گیلان تحت حمایت پزشکان گیلانی قرار گرفتند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از چتر حمایتی یک پنجم ایتام استان گیلان توسط پزشکان و اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد. به گزارش املش ما ، شاهرخ یوسف زاده چابک در مراسم افطاری و برنامه بازی که برای کودکان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) در مجتمع قصربازی رشت برگزار شد […]

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از چتر حمایتی یک پنجم ایتام استان گیلان توسط پزشکان و اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد.

به گزارش املش ما ، شاهرخ یوسف زاده چابک در مراسم افطاری و برنامه بازی که برای کودکان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) در مجتمع قصربازی رشت برگزار شد اظهار داشت: به لطف خداوند متعال همه ما ار نعمت شیرین بودن در کنار خانواده بهره‌مند هستیم که جای شکر فراوان دارد اما در کنار ما کسانی هم هستند که از این نعمت محرومند.شاهرخ یوسف زاده چابک

وی گفت: دانشگاه علوم پزشکی گیلان در عین حالی که رسالت حفظ و تامین و ارتقاء سلامت جامعه را در دستور کار خود دارد یکی از مسائلی که نسبت به آن حساس است و از دغدغه‌های مهم محسوب می‌شود در کنار سلامت روانی بحث فرهنگ متعالی است که از اسلام و مکتب ناب ما نشأت می‌گیرد.

یوسف زاده افزود: ما توصیه‌های زیادی از ائمه اطهار(ع) و بزرگان دینی داریم که باید در زندگی خود نگاهی هم به اطرافیانمان داشته باشیم و افرادی که از نعمت خانواده محروم هستند را در شادی‌هایمان سهیم سازیم و لبخندی بر لبانشان بنشانیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: بر اساس این تفکر در روزهای ابتدایی ماه مبارک رمضان تصمیم گرفتیم یک پنجم ایتام گیلانی را توسط پزشکان و اعضای هیأت علمی دانشگاه تحت پوشش قرار بگیریم که این امر با استقبال بسیاری روبه‌رو شد و در طول سال این حمایت و پشتیبانی صورت می‌پذیرد.

وی افزود: با توجه به اینکه دانشگاه باید منشا خلاقیت و نوآوری باشد مراسم افطاری و برنامه بازی در مجتمع قصربازی برای ۱۰۰ کودک تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) از سه منطقه گیلان در کنار پزشکان و مسئولین استانی ترتیب داده شد تا نظاره‌گر لبخندها و شادی‌هایشان باشیم و الگویی باشد برای آینده آن‌ها و مسئولین را در کنار خود احساس کنند و بدانند تنها نیستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان با اعلام اینکه به ازای هر کودک ۳۰ هزار تومان ماهیانه پرداخت می‌شود گفت: طی تفاهم‌نامه یکساله در مجموع ۳۰ میلیون تومان ماهیانه از دانشگاه علوم پزشکی گیلان برای حمایت ایتام اختصاص داده می‌شود.

یوسف زاده چابک خاطرنشان کرد: افزون بر ۴۵۰ نفر از اعضای محترم هیأت علمی و پزشکان متعهد گیلانی در این طرح شرکت کردند تا این کار فرهنگی قدمی راهگشا در زمینه محرومیت زدایی باشد و منشأ خیر برای استان گیلان قرار بگیرد./تسنیم

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد