کد خبر: 68420

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۴/۱۲ - ۱۸:۱۷

نماینده رودسر و املش:رونق اقتصاد کشاورزی منطقه در گرو متوقف کردن واردات برنج است

عباسی در جلسه تودیع و معارفه فرماندار املش رونق اقتصاد کشاورزی را در گرو متوقف کردن واردات برنج دانست و گفت:باید مشکلاتی که پیش پای کشاورزان است برداشته شود تا هیچ دغدغه ای برای تولید محصول نداشته باشند. به گزارش خبرنگار املش ما ، نماینده رودسر و املش در جلسه معارفه فرماندار جدید املش اظهارداشت: […]

عباسی در جلسه تودیع و معارفه فرماندار املش رونق اقتصاد کشاورزی را در گرو متوقف کردن واردات برنج دانست و گفت:باید مشکلاتی که پیش پای کشاورزان است برداشته شود تا هیچ دغدغه ای برای تولید محصول نداشته باشند.

عباسی امام جمعه تودیع و معارفه فرماندار املش (26)به گزارش خبرنگار املش ما ، نماینده رودسر و املش در جلسه معارفه فرماندار جدید املش اظهارداشت:  علت منحصر به فرد بودن شهرستان املش، موقعیت میراث فرهنگی و گردشگری آن است که نیازمند حمایت و توجه بیشتری است.

اسداله عباسی افزود: بزرگترین تولید کننده چای کشور بودن از دیگر دلایل منحصر به فرد بودن آن است که مسئولین باید حمایت از قشر چایکار را در دستور کار خود قرار دهند.

وی ادامه داد: واردات برنج باید متوقف شود ، مشکلات تامین آب شالیزار ها حل گردد تا هیچ گونه دغدغه ای برای کشاورزان برنج کار پیش نیاید و چرخه اقتصاد به درستی بچرخد.

نماینده رودسرو املش خاطرنشان کرد: پروژه های نیمه تمام شهرستان املش از جمله راه دسترسی مستقل به ییلاقات ، پروژه میانی ۴ خطه کردن مسیر املش-شلمان ، تجهیز بیمارستان ۳۲ تخت خوابی نیکوکار املش باید در دستور کار مسئولین شهرستان قراربگیرد و تا مردم از امکاناتی که نظام برای شان فراهم آورده بهره مند شوند.

عباسی تصریح کرد: حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی در زمینه های مختلف و فراهم آوردن زمینه های اشتغال موجب خواهد شد فراغ التحصیلان دانشگاهی و نیروهای بیکار تحصیل کرده جویای کار در شهرستان خود مشغول فعالیت شوند.

در پایان این جلسه یونس محمودی به عنوان فرماندار جدید املش معرفی و از زحمات اسماعیلیان تقدیر شد.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد