کد خبر: 68385

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۴/۱۱ - ۱۴:۵۷

نماینده رودسر و املش: روز قدس ، روز وحدت جهان اسلام است

پایان راهپیمایی روز قدس با سخنرانی نماینده مجلس شورای اسلامی رودسرو املش در مصلی نمازجمعه املش ادامه پیدا نمود و عباسی ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس بعنوان یادگار امام راحل گفت: روز قدس روز وحدت جهان اسلام است. به گزارش خبرنگار املش ما ، نماینده رودسر و املش در سخنرانی روز قدس در املش گفت: بنیانگذاری روز […]

پایان راهپیمایی روز قدس با سخنرانی نماینده مجلس شورای اسلامی رودسرو املش در مصلی نمازجمعه املش ادامه پیدا نمود و عباسی ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس بعنوان یادگار امام راحل گفت: روز قدس روز وحدت جهان اسلام است.

به گزارش خبرنگار املش ما ، نماینده رودسر و املش در سخنرانی روز قدس در املش گفت: بنیانگذاری روز قدس توسط امام راحل به جهت وحدت جهان اسلام بود.

اسداله عباسی افزود: این وحدت درصورتی اتفاق می افتد که جهان اسلام بداند رژیم غاصب و کودک کش اسرائیل دشمن اصلی مسلمانان است و بصیرت مردم ایران همواره موجب شده است با حضورشان در راهپیمایی روز قدس به مسلمانان جهان این اصل شناسانده شود.

وی ادامه داد: مسئولین کشور نیز با وحدت رویه در مقابل زیاده خواهی ها و زورگویی دشمن ایستادگی کنند و کشور را در مقابل تهدادات دشمن ایمن سازند.

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 1

کل نظرات :1

  • صادقی - املش

    تاریخ : ۱۲ - تیر - ۱۳۹۵

    انتظار می رفت آقای نماینده منتخب در این سخنرانی علاوه بر صحبت در خصوص روز قدس پیرامون مسائل روز کشور و مشکلات منطقه و شهرستان و اولویت برنامه های کاری خود برای راهپیما یان و نمازگزاران سخن گفته و اطلاع رسانی می نمود


    پاسخ

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد