کد خبر: 68343

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۴/۱۱ - ۱۴:۳۱

همزمان با روز جهانی قدس؛فریاد “مرگ بر اسرائیل،مرگ بر آمریکا” در املش طنین انداز شد +تصاویر

مردم ولایت مدار و روزه دار املش صبح امروز همزمان با سراسر کشور اسلامی ودیگر نقاط جهان در راهپیمایی روز قدس شرکت نمودند و انزجار خود را از رژیم کودک کش صهیونیستی فریاد زدند. به گزارش خبرنگار املش ما ، صبح امروز در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مردم مومن و روزه دار املش همزمان […]

مردم ولایت مدار و روزه دار املش صبح امروز همزمان با سراسر کشور اسلامی ودیگر نقاط جهان در راهپیمایی روز قدس شرکت نمودند و انزجار خود را از رژیم کودک کش صهیونیستی فریاد زدند.

به گزارش خبرنگار املش ما ، صبح امروز در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مردم مومن و روزه دار املش همزمان با سراسر کشور اسلامی و برخی نقاط جهان با حضور در راهپیمایی روز قدس انزجار خود را از رژیم کودک کش صهیونیستی اعلام نمودند.

راهپیمایان که مسیر میدان امام حسین(ع) تا مصلی نمازجمعه را راهپیمایی می کردند ،شعارهای “مرگ بر اسرائیل ، مرگ بر آمریکا ” سر دادند.

 

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 1

کل نظرات :1

  • رضا - املش

    تاریخ : ۱۲ - تیر - ۱۳۹۵

    از نکات قابل تامل و توجه در راهپیمائی روز قدس امسال مشاهده تعداد قابل توجهی از راهپیمایان روزه دار املشی بوده که در دقایق پایانی راهپیمائی نزدیکی های مصلای نمازجمعه از صفوف راهپیما یان جدا و متفرق گردید ند . این عده که بعضا از مشارکت کنندگان همیشگی نمازهای جمعه املش بودند به لحاظ موضع گیری و جانبداری امام جمعه محترم املش از کاندیدائی خاص در ایام انتخابات ۷ اسفند مجلس شورای اسلامی ۹۴ از شرکت در نمازهای جمعه اجتناب نموده و طفره می روند ….


    پاسخ

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد