کد خبر: 68275

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۴/۱۰ - ۸:۲۰

فرماندار: مردم رودسر برای خلق حماسه ای دیگر در روز قدس حضور می یابند

فرماندار رودسر از آمادگی کامل مردم این شهرستان برای خلق حماسه ای دیگر در راهپیمایی روز جهانی قدس خبر داد. به گزارش املش ما ، امیر جانبازی رودسری روز پنجشنبه در گفت و گو یی با اشاره به راهپیمایی روز قدس در چهار نقطه این شهرستان گفت: همه امکانات در این زمینه برای حضور حماسی […]

فرماندار رودسر از آمادگی کامل مردم این شهرستان برای خلق حماسه ای دیگر در راهپیمایی روز جهانی قدس خبر داد.

به گزارش املش ما ، امیر جانبازی رودسری روز پنجشنبه در گفت و گو یی با اشاره به راهپیمایی روز قدس در چهار نقطه این شهرستان گفت: همه امکانات در این زمینه برای حضور حماسی و پرشور مردم فراهم است.
وی افزود: راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرهای رودسر، کلاچای، چابکسر و رحیم آباد برگزار و سخنرانان در این روز در خصوص آرمان ملت فلسطین و آزادی قدس شریف از چنگال رژیم صهیونیستی به ایراد سخن خواهند پرداخت.قدس
فرماندار شهرستان رودسر با بیان اینکه روز قدس روز اتحاد ملت ها و روز فریاد یکپارچه ملت بزرگ ایران در دفاع از ملت مظلوم فلسطین است، اظهار کرد: این حضور بطور قطع آنان را برای ادامه مبارزه تا آزادی کامل سرزمینشان مصمم تر خواهد کرد.
وی با یادآوری این مطلب که همه مقدمات لازم برای حضور مردم در روز جهانی قدس در این شهرستان فراهم شده، اضافه کرد: معتقدم مردم ما در صحنه های سیاسی و اجتماعی همواره حضوری پررنگ داشته و در این روز بزرگ نیز برگ زرین دیگری در تاریخ دفاع از حقانیت و مظلومیت ملت فلسطین ثبت خواهند کرد.
آخرین جمعه ماه مبارک رمضان روز قدس نامگذاری شده و این از یادگارهای امام راحل است و ملت ایران در این روز بزرگ، بار دیگر از حرکت و انتفاضه ملت فلسطین در راه رسیدن به آرمان های آنها دفاع خواهند کرد.
شهرستان رودسر در ۷۵ کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع است.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد