کد خبر: 68271

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۴/۱۰ - ۸:۱۴

برگزاری مسابقه اولین دعوت میهمانی خدا توسط سازمان فرهنگی شهرداری رشت

مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت از برگزاری مسابقه خاطره اولین دعوت میهمانی خدا از سوی این سازمان خبر داد.  به گزارش املش ما ، علیرضا قانع روز پنجشنبه در گفت و گو یی افزود: مسابقه اولین دعوت میهمانی خدا از سوی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر رشت به مناسبت روز […]

مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت از برگزاری مسابقه خاطره اولین دعوت میهمانی خدا از سوی این سازمان خبر داد.

 به گزارش املش ما ، علیرضا قانع روز پنجشنبه در گفت و گو یی افزود: مسابقه اولین دعوت میهمانی خدا از سوی سازمان فرهنگمسابقهی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر رشت به مناسبت روز قلم برگزار می شود.
وی اظهار داشت: کلیه علاقمندان برای شرکت در این مسابقه می توانند آثار خود را همراه با ذکر مشخصات کامل به روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت واقع در خانه فرهنگ و هنر در ابتدای خیابان سعدی ارسال کنند.
مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر رشت مهلت ارسال آثار را تا تاریخ چهاردهم ماه جاری عنوان و تصریح کرد: نتایج این مسابقه پایان ماه مبارک رمضان اعلام می شود.
وی خاطر نشان کرد: به نفرات برگزیده این مسابقه جوایزی به رسم یادبود اهدا خواهد شد.
چهاردهم تیرماه روز قلم است./ایرنا

ارسال دیدگاه

کسب درآمد