کد خبر: 68263

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۴/۱۰ - ۸:۰۷

حضور اهالی فرهنگ و هنر گیلان در راهپیمایی روز قدس، تجلی وحدت است

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با صدور بیانیه ای بمناسبت روز جهانی قدس، حضور اهالی فرهنگ و هنر استان در راهپیمایی روز قدس را تجلی وحدت و ایمان توصیف کرد. به گزارش املش ما ، در  بیانیه که اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان آن را در روز پنجشنبه منتشر کرد ، […]

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با صدور بیانیه ای بمناسبت روز جهانی قدس، حضور اهالی فرهنگ و هنر استان در راهپیمایی روز قدس را تجلی وحدت و ایمان توصیف کرد.

به گزارش املش ما ، در  بیانیه که اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان آن را در روز پنجشنبه منتشر کرد ، آمده است: اهالی فرهنگ، هنر و رسانه گیلان بار دیگر نماد و نشانه ای محکم و مقتدر از وحدت و ایمان مسلمین را به رخ جهانیان خواهند کشاند.
در ادامه این بیانیه گفته شده: روز قدس یادآور درایت و عمق شناخت بنیانگذار جمهوری اسلامی ، حضرت امام خمینی (ره) از حق در مقابل باطل است ، روز حماسه حضور مسلمانان جهان و یادآور فریاد رعدآسای امام راحل (ره) بر سر غاصبان و صفّاکان صهیونیسم است ، روز قدس میراث گرانبهای رهبری مُدبّر، آزاده و نشان دوراندیشی و نماد جاودانه مبارزه همیشگی حق جویان در مقابل گردنکشان عالم است.
در ادامه این بیانیه افزوده شده: در این روز مردم مسلمان ایران اسلامی ضمن به نمایش گذاردن وحدت و انسجام ، صلابت و قدرت خود را در مقابل متجاوزان به حقوق و کرامت انسانها فریاد خواهند زد؛ این روز ، روز برائت از استکبار و صهیونیسم جهانی و اعلام انزجار و نفرت از رژیم تروریست و اشغالگر قدس و حامیان خبیث او همچون آمریکا و انگلیس جنایتکار است.
در ادامه این بیانیه گفته شده: ملت سلحشور و جان بر کف ایران بویژه اهالی فرهنگ، هنر و رسانه استان گیلان در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان و پس از روزها عبادت و بندگی به درگاه ایزد باریتعالی به تبعیت از فرمان تاریخی امام و رهبر خود حضرت روح الله، هم صف و دوشادوش دیگر آزادیخواهان و آزادگان جهان در گرامیداشت روز جهانی قدس با مشت های آهنین خود، بار دیگر نماد و نشانه ای محکم و مقتدر از وحدت و ایمان مسلمین در مواضع روشن و حقیقت خواه خود را به رخ جهانیان خواهند کشاند.
در خاتمه این بیانیه تصریح شده: گیلانیان غیور عزم جزم جمهوری اسلامی ایران برای مقابله همه جانبه با رژیم صهیونیستی، جریان های تکفیری منطقه و استکبارجهانی را به تصویر خواهند کشید، تا جهان و جهانیان ببینند و بشنوند که این مردم تا پای جان در کنار برادران مسلمان خود در فلسطین، سوریه و عراق خواهند بود و به لطف و وعده حق پروردگار متعال روزی جهان از هر ظلم و ستم و جنایتی خالی و مبرا باشد به برکت ظهور سراسر نور امام عاشقان، مهدی موعود(عجل الله تعالی فرجه).
فردا یازدهم تیرماه، مصادف با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس نامگذاری است./ایرنا

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد