کد خبر: 68246

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۴/۰۹ - ۱۹:۲۱

روز قدس،روز وحدت همه انسان های حقیقت جو و عدالت طلب است

نظرپاک به مناسبت روز قدس ضمن محکوم کردن جنایات اسرائیل و اعلام تبعیت از منویات مقام معظم رهبری، عموم مردم بخصوص هیئات مذهبی، مداحان  وروحانیون را به حضور پرشور در مراسم راهپیمایی روزقدس و شرکت در نمازجمعه دعوت نمود. مسئول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی املش  در گفتگو با خبرنگار املش ما  گفت : روز قدس نماد و […]

نظرپاک به مناسبت روز قدس ضمن محکوم کردن جنایات اسرائیل و اعلام تبعیت از منویات مقام معظم رهبری، عموم مردم بخصوص هیئات مذهبی، مداحان  وروحانیون را به حضور پرشور در مراسم راهپیمایی روزقدس و شرکت در نمازجمعه دعوت نمود.

مهدی نظرپاکمسئول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی املش  در گفتگو با خبرنگار املش ما  گفت : روز قدس نماد و مظهری از خروش و جوشش مسلمانان و مستضعفان علیه سران کفر و مستکبران جهانی است و قدس، قبله اول مسلمین، حرم دوم مسلمانان جهان و سرزمین اصلی میلیون ها آواره مسلمان است که به دنبال توطئه های پی در پی و پیچیده ی صهیونیست ها و استکبار جهانی تحت اشغال اسرائیل غاصب و جنایتکار قرار گرفته است.

مهدی نظرپاک افزود  : روز قدس، روز تجلی شکوه و عظمت امت اسلامی، روز وحدت همه انسان های حقیقت جو و عدالت طلب و روز ستیز همیشگی مسلمانان با صهیونیزم و امپریالیزم تجاوزگر است.

وی اظهارداشت : مقاومت دلیرانه فرزندان اسلام در سرزمین فلسطین در برابر اشغالگران نشان داد که تنها راه پیروزی و شکستن بت اهریمنی استکبار جهانی، مقاومت و ایثار امت فلسطین با تکیه بر ایمان و اتکا به ذات باری تعالی و پشتیبانی ملتهای مسلمان و همبستگی قدرت های اسلامی امکان پذیر است و فشارهای فزاینده استکبار جهانی به رهبری آمریکای جهان خوار به ایران اسلامی بیان کننده نقش و رسالت حساس و تاثیر گذار انقلاب اسلامی و ملت مسلمان ایران در حمایت و پشتیبانی معنوی از آرمان های ملت فلسطین بوده و تحقق این رسالت بزرگ مستلزم ایستادگی و مقاومت بر سر این پیمان خواهد بود.

مسئول روابط عمومی تبلیغات اسلامی بیان کرد : ملت مسلمان ایران با درک حساسیت مقطع کنونی از شرایط کنونی از شرایط حاکم بر منطقه بار دیگر بر تحقق آرمان های اصولی خود مبنی بر حمایت از ملت مظلوم و ستمدیده فلسطین پافشاری نموده و اعتراض به حق خود را خواست تمامی آزادی خواهان و عدالت خواهان جهان دانسته و اعلام می دارد که با تداوم حمایت خویش از مبارزات فرزندان غیور اسلام بر مواضع اصولی انقلاب و ارزش های اسلامی تاکید می نماید.

نظرپاک عنوان نمود: اداره تبلیغات اسلامی املش با تاکید بر حمایت حساسیت مسائل سیاسی، امنیتی منطقه ای و جهانی و داخلی و در شرایطی که آمریکای جهان خوار قلدر مابانه حضور نا مشروع خود را در منطقه ادامه می دهد، بر این اعتقاد است که این رژیم چپاولگر در برابر حضور گسترده مردم در صحنه چاره ای جز عقب نشینی ندارد.

وی درپایان از آحاد مردم فهیم و همیشه در صحنه این شهرستان به خصوص روحانیون، ائمه جماعات، تشکلهای دینی و قرآنی دعوت به عمل می آورد که همچون گذشته باحضور هوشمندانه و پرشکوه خود در راهپیمایی روز جهانی قدس، همچنان پیشتازی خود را در مبارزه بی وقفه با استکبار جهانی و اشغالگران صهیونیست و حمایت از مردم مظلوم فلسطین به نمایش بگذارند و بار دیگر با آرمان های حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) تجدید پیمان نمایند.

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 1

کل نظرات :1

  • رضا - املش

    تاریخ : ۱۰ - تیر - ۱۳۹۵

    مردم متدین و مسلمان شهرستان املش هرساله بر اساس وظیفه دینی و میهنی خویش درروز جهانی قدس حضور فعالی خواهند داشت متاسفانه مسپولان فرهنگی و روحانیون شهرستان در منابر و تکایا در خصوص بیان و ایجاد حساسیت مساپل سیاسی و منطقه ای در افکار عمومی نقش آفرینی قابل قبولی نداشته و ندارند


    پاسخ

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد