کد خبر: 68179

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۴/۰۶ - ۱۴:۳۸

سرقت مسلحانه از طلافروشی در املش + تصاویر سارقین

عصر امروز سارق یا سارقین به یک طلافروشی در سه راه باب الحوائج املش دستبرد زدند و مقداری طلاو جواهرات به سرقت بردند. به گزارش خبرنگار املش ما ، ساعت ۴ عصر امروز اهالی منطقه سه راه باب الحوائج صدای چند گلوله را شنیدند که سارقین به یک طلا فروشی دستبرد زده بودند. یکی از اهالی گفت: صدای […]

عصر امروز سارق یا سارقین به یک طلافروشی در سه راه باب الحوائج املش دستبرد زدند و مقداری طلاو جواهرات به سرقت بردند.

به گزارش خبرنگار املش ما ، ساعت ۴ عصر امروز اهالی منطقه سه راه باب الحوائج صدای چند گلوله را شنیدند که سارقین به یک طلا فروشی دستبرد زده بودند.

یکی از اهالی گفت: صدای ۳ تا ۵ گلوله شنیدم و سراسیمه از فروشگاهم که در همان منطقه هست به بیرون آمدم و خودروی  ۲۰۶ صندوقداری را دیدم که به سرعت از منطقه متواری شد.

به گزارش خبرنگار ما ، مردم در صورت مشاهده و داشتن اطلاعاتی در خصوص سارقین با شماره های ۱۱۰ نیروی انتظامی ، ۱۱۳ اطلاعات و ۱۱۴ بسیج تماس بگیرند.

سرقت طلافروشی

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 1

کل نظرات :1

  • جواهر سنج

    تاریخ : ۷ - تیر - ۱۳۹۵

    تنها راه غیر ممکن کردن سرقت مسلحانه از طلافروشیها در روز فقط نصب سیستم ضد سرقت مسلحانه است و تنها راه غیر ممکن کردن سرقت از گاوصندوق طلافروشیها در زمان تعطیلی مغازه یا حتی سرقت از گاوصندوق از طریق زورگیری کلید،ریموت و رمز در مغازه، کرکره برقی و گاوصندوق فقط با نصب قفل ضد زورگیری امکان پذیره و هر کار دیگه بکنیم فقط خودمونو گول زدیم


    پاسخ

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد