کد خبر: 67940

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۳/۲۸ - ۱۵:۲۸

معاون سپاه قدس گیلان:تصمیمات کشورهای منطقه بدون نظرخواهی از ایران اسلامی ابتر است

معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس گیلان گفت: امروز ایران اسلامی از چنان عزت و عظمت و قدرتی برخوردار است که هر تصمیمی در منطقه بدون نظرخواهی از ایران گرفته شود، ابتر است و این را حتی دشمنان هم اعتراف کرده‌اند. به گزارش املش ما به نقل از تسنیم ، سرهنگ عباس بایرامی عصر امروز در مراسم معنوی […]

معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس گیلان گفت: امروز ایران اسلامی از چنان عزت و عظمت و قدرتی برخوردار است که هر تصمیمی در منطقه بدون نظرخواهی از ایران گرفته شود، ابتر است و این را حتی دشمنان هم اعتراف کرده‌اند.

بایرامیبه گزارش املش ما به نقل از تسنیم ، سرهنگ عباس بایرامی عصر امروز در مراسم معنوی یادواره شهدای روستای جورگوابر از بخش رانکوه شهرستان املش که عصر امروز در مسجد صاحب الزمان(عج) این روستا برگزار شد اظهار داشت: بین هفتاد کشور سازنده ماهواره در دنیا، فقط پنج کشور قدرت قراردادن ماهواره در مدار زمین را دارند که ایران یکی از این پنج کشور دنیاست و این افتخار را مدیون شهید حسن تهرانی مقدم هستیم و این دستاورد هم حاصل روحیه و ایده انقلابی او بود که مد نظر رهبر معظم انقلاب است.

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان گفت: امروز ایران اسلامی از چنان عزت و عظمت و قدرتی برخوردار است که هر تصمیمی در منطقه بدون نظرخواهی از ایران گرفته شود، ابتر است و این را حتی دشمنان ما هم اعتراف کرده‌اند و این افتخار را مدیون شهدای دوران دفاع مقدس هستیم.

بایرامی با بیان “ما برای برگزاری و شرکت در مراسم یادواره، محافل و مجالس شهدا باید به خود ببالیم و افتخار کنیم چراکه شهدا به ایران اسلامی آبرو و به همه ما عزت و افتخار دادند” افزود: همه ما وظیفه داریم که با آشنایی با آرمان‌های بلند شهدا، این راه را بپیماییم و از دستاوردهای انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس محافظت و مراقبت کنیم.

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه مدافعان حرم هم همان راه را دنبال می‌کنند و دستاوردها را استحکام می‌بخشند تصریح کرد: امروز مدافعان و شهدای مدافع حرم آبرویی برای اسلام عزیز شده‌اند که عزتمندانه و غیرتمندانه برای دفاع از حرم اهل بیت(ع) در عراق و سوریه به شهادت می‌رسند.

وی با ابراز اینکه استکبار جهانی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون انواع توطئه‌ها را با شیوه‌های مختلف علیه این نظام مقدس و به زانو درآوردن ملت بزرگ ایران طراحی و اجرا کرده است اظهار کرد: دشمنان با جنگ تحمیلی هشت‌ساله و تحریک قومیت‌ها و تربیت و حمایت از منافقین در ترور شخصیت‌های مهم کشور و در سال‌های اخیر هم  روی آوردن به جنگ نرم تلاش کرده تا شاید به اهداف پلید و شوم خویش نائل آیند ولی کور خوانده‌اند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد