کد خبر: 67928

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۳/۲۸ - ۶:۲۵

گلریزان ۲۰۰ میلیون ریالی برای آزادی زندانیان غیر عمد در چابکسر

نخستین جشن گلریزان شهرستان رودسر شامگاه دیشب در هتل نگین چابکسر برگزار شد. به گزارش املش ما به نقل از  رودسریها نخستین جشن گلریزان شهرستان رودسر مصادف با هشتمین روز از ماه مبارک رمضان در هتل نگین چابکسر برگزار شد .   رئیس اداره زندان های شهرستان رودسر در این مراسم با تقدیر از حضور […]

نخستین جشن گلریزان شهرستان رودسر شامگاه دیشب در هتل نگین چابکسر برگزار شد.

گلریزانبه گزارش املش ما به نقل از  رودسریها نخستین جشن گلریزان شهرستان رودسر مصادف با هشتمین روز از ماه مبارک رمضان در هتل نگین چابکسر برگزار شد .

 

رئیس اداره زندان های شهرستان رودسر در این مراسم با تقدیر از حضور خیرین که هرساله موجب آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد می گردند سپاس گذاری نمود و گفت: از رمضان سال گذشته تاکنون ۲۲ زندانی جرایم غیر عمد آزاد شده اند که از این تعداد ۱۳ نفر از طریق ستاد دیه استان و در قالب وام بلاعوض و یک نفر از طریق صندوق تامین خسارتهای بدنی آزاد شده است و ۸ نفر نیز از طریق گلریزان با مبلغ ۳۱۵ میلیون ریال  آزاد گردیده اند.

 

محمد تهمتن افزود: تعداد زندانیان جرایم غیر عمد در زندان رودسر از قبیل مالی ،مهریه ،نفقه ۵۸ نفر میباشد که برای آزادی این تعداد بیش از ۲۵ میلیارد ریال نیاز میباشد که  با در نظر گرفتن رضایت شکات وکمک ستاد دیه تاکنون  ۱۵ میلیارد ریال آن تامین شده است.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد