کد خبر: 67917

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۳/۲۸ - ۵:۵۸

نماینده رودسر و املش: ترکان دنبال ایجاد بحران سیاسی است که موجب جنجال سیاسی می‌شود

اسدالله عباسی گفت: آقای ترکان رئیس شورای عالی مناطق آزاد می‌بینید که دائم به دنبال ایجاد بحران سیاسی است و هر دفعه بحثی را مطرح می‌کند که موجب جنجال سیاسی می‌شود. به گزارش املش ما نماینده مردم رودسر و املش در مجلس با بیان اینکه طیف‌های فراکسیون «ولایت» به‌دنبال تنش با یکدیگر نیستند، گفت: فراکسیونی به‌عنوان […]

اسدالله عباسی گفت: آقای ترکان رئیس شورای عالی مناطق آزاد می‌بینید که دائم به دنبال ایجاد بحران سیاسی است و هر دفعه بحثی را مطرح می‌کند که موجب جنجال سیاسی می‌شود.

عباسیبه گزارش املش ما نماینده مردم رودسر و املش در مجلس با بیان اینکه طیف‌های فراکسیون «ولایت» به‌دنبال تنش با یکدیگر نیستند، گفت: فراکسیونی به‌عنوان «فراکسیون مستقلان» معنی ندارد و عمده نمایندگان در صورت داشتن گرایش سیاسی یا در فراکسیون امید و یا در فراکسیون ولایت حاضر خواهند بود.

وی در بخش دیگری از این گفت‌وگو در پاسخ به سوالی درباره عملکرد مناطق آزاد تجاری در کشور بیان داشت: فلسفه اصلی ایجاد مناطق آزاد عرضه کالاها و فرآورده‌های داخلی است اما تبدیل به محلی برای عرضه واردات شد.

عباسی از سیاسی شدن بحث مناطق آزاد سخن به میان آورد و گفت: در مواردی تعیین، جابه‌جایی و اظهارنظرهای مدیران مناطق آزاد سیاسی‌‌کاری به چشم می‌خورد، به عنوان مثال شما درباره آقای ترکان رئیس شورای عالی مناطق آزاد می‌بینید که دائم به دنبال ایجاد بحران سیاسی است و هر دفعه بحثی را مطرح می‌کند که موجب جنجال سیاسی می‌شود.

خبرگزاری فارس این خبر را منتشر کرد.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد