کد خبر: 67822

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۳/۲۲ - ۸:۱۵

در بازدید نماینده مجلس از شهرک صنعتی آسیابسران: صنایع ساخت قطعات خودرو در املش راه اندازی میشود

 نماینده رودسر و املش پیش از ظهر امروز بهمراه مدیرکل صنعت ، معدن و تجارت گیلان از شهرک صنعتی آسیابسران املش بازدید و مشکلات این شهرک را بررسی و ارزیابی نمود. به گزارش خبرنگار املش ما ، پیش از ظهر امروز اسدالله عباسی و مدیرکل صنعت معدن تجارت در شهرک صنعتی آسیاب سران حضور یافتند و به بررسی مشکلات موجود ، […]

 نماینده رودسر و املش پیش از ظهر امروز بهمراه مدیرکل صنعت ، معدن و تجارت گیلان از شهرک صنعتی آسیابسران املش بازدید و مشکلات این شهرک را بررسی و ارزیابی نمود.

بازدید عباسی از آسیاب سرانبه گزارش خبرنگار املش ما ، پیش از ظهر امروز اسدالله عباسی و مدیرکل صنعت معدن تجارت در شهرک صنعتی آسیاب سران حضور یافتند و به بررسی مشکلات موجود ، راهکارهای و ساز و کارهایی جهت حل مشکلات پرداختند.

در این بازدید که چند سرمایه گذار نیز حضور داشتند زیر ساخت های موجود بررسی  و قرار  شد پس از روند قانونی و حقوقی ، صنایع مربوط به ساخت قطعات خودرو مورد بررسی قرار گیرد.

براساس گفته کارشناسان با توجه شرایط فعلی شهرک صنعتی شهرستان املش ، فعالیت صنایع اینچنینی تنها راه توسعه پایدار و اشتغال زا در شهرستان خواهد بود و ازطرفی دیگر گسترش معافیت های مالیاتی برای جذب سرمایه گذاری مولد و تعدیل نرخ بیمه و مالیات بنگاه های تولیدی می تواند نقش بسزایی را ایجاد کند.

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد