کد خبر: 67817

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۳/۲۱ - ۱۴:۵۵

امام جمعه املش: حمایت از قشر کشاورز باید مورد توجه ویژه مسئولین قرار بگیرد

امام جمعه املش حمایت از قشر کشاورز را یکی از مهمترین عرصه های اشتغالزایی دانست و خواستار توجه ویژه مسئولین شد. به گزارش خبرنگار املش ما ، حجت الاسلام تقی روحانی در خطبه های نمازجمعه امروز شهرستان املش پس از دعوت همگان به تقوای الهی به اهمیت ماه رمضان و فرصت های طلایی و معنوی آن اشاره نمود […]

امام جمعه املش حمایت از قشر کشاورز را یکی از مهمترین عرصه های اشتغالزایی دانست و خواستار توجه ویژه مسئولین شد.

امام جمعه املشبه گزارش خبرنگار املش ما ، حجت الاسلام تقی روحانی در خطبه های نمازجمعه امروز شهرستان املش پس از دعوت همگان به تقوای الهی به اهمیت ماه رمضان و فرصت های طلایی و معنوی آن اشاره نمود و اظهار داشت : انقلابی که امام خمینی(ره) آن را رهبری نمود موجب شده است امروزه مبلغان دینی به مساجد سراسر کشور پهناور ایران اعزام شوند و برکات این ایام را اعلام دارند.

امام جمعه املش در ادامه به جنگ هایی که در کشورهای اطراف اشاره نمود : حمایت آل سعود از تروریست های داعشی و تکفیری عراق و سوریه به وضوح دیده میشود و این درحالیست که این کشور خود را ضد تروریسم می داند .

وی افزود : ایران با همه وجود در کنار محرومان عالم بویژه مسلمانان ایستاده است و هرگز نخواهد گذاشت نقشه های دشمنان اسلام عملی شود.

حجت الاسلام روحانی ادامه داد : تمام نقشه هایی که منجر به خونریزی مسلمانان در کشورهای منطقه شده است برای آن است که توجه مسلمانان از مسجد الاقصی کم شود تا اسرائیل غاصب خواب آرامی داشته باشد .

امام جمعه املش در پایان سخنانش باتبریک هفته جهادکشاورزی گفت:حمایت از قشر کشاورز املشی باید در دستور کار مسئولین قرار بگیرد چرا که یکی از مهمترین عرصه های اشتغال زایی میباشد.

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد