کد خبر: 67775

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ - ۸:۴۶

طرح “همای رحمت” هلال احمر املش آغاز شد+تصاویر

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان املش گفت: طرح “همای رحمت ” هلال احمر همزمان با ایام ماه مبارک رمضان و با هدف کمک به خانواده های نیازمند در املش اجرا شد. اکرم پاکزاد در گفتگو با خبرنگار املش ما اظهار داشت: طرح ملی همای رحمت همزمان با سراسر کشور در املش آغاز شده که با […]

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان املش گفت: طرح “همای رحمت ” هلال احمر همزمان با ایام ماه مبارک رمضان و با هدف کمک به خانواده های نیازمند در املش اجرا شد.

اکرم پاکزاد در گفتگو با خبرنگار املش ما اظهار داشت: طرح ملی همای رحمت همزمان با سراسر کشور در املش آغاز شده که با تاسی از امیرالمونین علی (ع) به افراد نیازمند کمک میشود.

رئیس جمعیت هلال احمر املش افزود: ۱۱۰ بسته مواد غذایی با مشارکت خیرین و پرسنل هلال احمر و موسسه خیریه فاطمه الزهرا(س) جمع آوری شده است و امروز در اختیار خانواده های نیازمند قرار میگیرد.

وی ادامه داد: ارزش ریالی هرکدام از بسته ها بیش از یک میلیون ریال بوده است که امیدواریم مورد قبول درگاه خداوند قراربگیرد.

به گزارش خبرنگار ما ، هرکدام از بسته های غذایی شامل  برنج ،مرغ ،روغن  ،حبوبات ،ماکارونی، سویا ،قند وشکر، خرما وپنیر، چای ،خشک، رب گوجه  می باشد.

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد