کد خبر: 67760

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۳/۱۹ - ۱۷:۵۲

تاج: مشارکت باشگاه‌ها در ایجاد آکادمی بسیار مهم است

رئیس فدراسیون فوتبال در نشست شورای آکادمی ملی فوتبال گفت: باشگاهها باید در تشکیل آکادمی های خود فعال شوند.   به گزارش املش ما به نقل از سایت رسمی فدراسیون، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال گفت: مشارکت باشگاهها در امر برگزاری فستیوال ها بسیار مهم بوده و باید آنها را برای فعالیت در این بخش تشویق […]

رئیس فدراسیون فوتبال در نشست شورای آکادمی ملی فوتبال گفت: باشگاهها باید در تشکیل آکادمی های خود فعال شوند.
 

تاجبه گزارش املش ما به نقل از سایت رسمی فدراسیون، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال گفت: مشارکت باشگاهها در امر برگزاری فستیوال ها بسیار مهم بوده و باید آنها را برای فعالیت در این بخش تشویق کنیم. ضمن اینکه باشگاهها باید در بخش آکادمی های خود فعال شوند تا در آینده بتوانیم اثرات و فواید این آکادمی ها را در توسعه و آینده فوتبال کشور شاهد باشیم.

وی در ادامه بیان کرد: توسعه مدارس فوتبال و ساماندهی آنها توسط آکادمی ملی فوتبال صورت گرفته است و این زمینه از بروز بسیاری از مشکلات جلوگیری خواهد شد تا منفعت مدارس فوتبال در راستای تربیت فوتبال آموزان به فوتبال کشور برسد.
رئیس فدراسیون فوتبال افزود: با توجه به اهمیت بالای مدارس فوتبال و ساماندهی آن توسط آکادمی ، باید اولویت فعالیتهای خود را در این بخش قرار دهید و پس از بررسی همه مدارس فوتبال دارای مجوز، مدارسی که مجوز فعالیت ندارند را به مراجع ذیصلاح معرفی کنیم تا بتوانیم با یک برنامه مدون و دقیق در راستای توسعه و موفقیت فوتبال در مدارس گام برداریم.

برچسب ها: ,
ارسال دیدگاه

کسب درآمد